Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 17 stycznia. Imieniny: Antoniego, Henryki, Mariana
04/04/2018 - 11:05

Krystian Gizicki ma wielki apetyt i na muzykę i na słodkości. Sądeckie Młode Talenty (GŁOSOWANIE PÓŁFINAŁOWE ZAKOŃCZONE)

Krystian Gizicki ma 10 lat. Podczas castingów konkursu Sądeckie Młode Talenty zaśpiewał wyjątkowo apetyczny kawałek „Na słodko” z repertuaru Majki Jeżowskiej.

Zobacz też: Nagrywaliśmy Sądeckie Młode Talenty! Cała sobota z kamerami i światłami sceny [ZDJĘCIA]

- Śpiewam od małego dziecka. Rodzice się śmieją, że zacząłem śpiewać jak tylko zacząłem mówić. Lubię słuchać wszystkiego, co mi wpadnie w ucho, ale najczęściej słucham piosenek zespołu Enej i Grzegorza Hyżego. Na scenie występuję zazwyczaj z moim zespołem, czyli z Promyczkami, z którym jeździmy w trasy koncertowe po całej Polsce. Występuję tez solo na różnych przeglądach i festiwalach – opowiada o swojej pasji.

Zobacz też: Sądeckie Młode Talenty: Maja Matusiak cała jest z muzycznych wibracji jak jej ukulele

Ma już na swoim koncie sporo sukcesów i nagród w tym pierwsze miejsca. Wpadł w oko samej Majce Jeżowskiej, na której festiwalu już był liderem a w tym roku chce powalczyć o trofeum najlepszego.

Czy dlatego właśnie zaśpiewał przed jury Sądeckich Młodych Talentów utwór z repertuaru Jeżowskiej? – Zaśpiewałem ten utwór, bo opowiada on o różnych ćwiczeniach, o różnych łakomczuchach, którzy nie mogą się powstrzymać od jedzenia słodkości a w tej piosence jest spis ćwiczeń dla łasuchów, takie zdrowe menu – tłumaczy Krystian. Skorzystacie z jego porad?

Zobacz też: Sądeckie Młode Talenty: Kwartet klarnetowy "CLARIBEL" tworzą młodzi ludzie z wielkim talentem

Jeśli chcecie Państwo oddać głos na Krystiana Gizickiego wyślijcie sms o treści: TALENT.10 na numer 7168. Koszt sms 1,23 zł brutto. Warto też dodać, że dochód z głosowania zasili pulę stypendiów artystycznych dla laureatów konkursu. Z jednego numeru telefonu można wysłać tylko jeden sms na danego kandydata. Głosowanie potrwa do 10 kwietnia (do godz. 9:00).

Faworytów głosowania poznacie już dzień później 11 kwietnia podczas naszej wielkiej gali. Wtedy też jury wybierze tych najlepszych z najlepszych.

Chcesz zobaczyć listę wszystkich kandydatów, na których możesz oddać głos? Kliknij i zobacz listę wszystkich 25 półfinalistów.

ES [email protected] Fot.: ES

Jeśli zauważyłeś błąd, zaznacz fragment tekstu zawierający ten błąd.


Dziękujemy za przesłanie błędu