Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 17 stycznia. Imieniny: Antoniego, Henryki, Mariana
04/04/2018 - 11:20

Katarzyna Czup to muzyczny naturszczyk, ale, że kocha, to co lubi, kupuje wszystkich szturmem. Sądeckie Młode Talenty (GŁOSOWANIE PÓŁFINAŁOWE ZAKOŃCZONE)

Kasia pochodzi z Białej Wody koło Tęgoborzy. Drogę do półfinału konkursu Sadeckie młode talenty utorowała sobie interpretacją bardzo trudnego utworu „You are the reason” z repertuaru Caluma Scotta. I nikt nie miał wątpliwości, że to prawdziwy samorodny talent.

Zobacz też: Nagrywaliśmy Sądeckie Młode Talenty! Cała sobota z kamerami i światłami sceny [ZDJĘCIA]

- Mam dziewiętnaście lat. Jestem uczennicą Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych imieniem Wincentego Witosa w Nawojowej. Śpiewam razem z siostrą od dziecka. Na konkursy wokalne zaczęłam jeździć od podstawówki. Bardzo mi się to spodobało. Jestem naturszczykiem, nigdzie nie uczę się wokalu.

- Mogę powiedzieć, że to moja prawdziwa, wielka pasja. Lubię wyrażać uczucia przez moje śpiewanie. Największą radość sprawia mi jak ktoś przyjdzie na przykład po moim występie, prawie z łzami w oczach, pochwali. Nawet nie wiem, co w takiej chwili powiedzieć, ale to niesamowite, niepowtarzalne uczucie  - dzieli się swoja pasją.

Zobacz też: Sądeckie Młode Talenty: Krystian Gizicki ma wielki apetyt i na muzykę i na słodkości

Gdzie szuka inspiracji? Jakich rytmów słucha na co dzień? – Słucham przede wszystkim tego, co leci w radiu. Jak mi się cos spodoba, to oczywiście szukam tego później na youtube. Nie ograniczam

się do żadnego stylu, bo każda muzyka coś w sobie ma przekonuje Kasia.

Zobacz też: Sądeckie Młode Talenty: Maja Matusiak cała jest z muzycznych wibracji jak jej ukulele

Jeśli chcecie Państwo oddać głos na Katarzynę Czup wyślijcie sms o treści: TALENT.7 na numer 7168. Koszt sms 1,23 zł brutto. Warto też dodać, że dochód z głosowania zasili pulę stypendiów artystycznych dla laureatów konkursu. Z jednego numeru telefonu można wysłać tylko jeden sms na danego kandydata. Głosowanie potrwa do 10 kwietnia (do godz. 9:00).

Faworytów głosowania poznacie już dzień później 11 kwietnia podczas naszej wielkiej gali. Wtedy też jury wybierze tych najlepszych z najlepszych.

Chcesz zobaczyć listę wszystkich kandydatów, na których możesz oddać głos? Kliknij i zobacz listę wszystkich 25 półfinalistów.

Organizatorzy:

                              

Partnerzy:

                              

ES [email protected] Fot.: ES

Jeśli zauważyłeś błąd, zaznacz fragment tekstu zawierający ten błąd.


Dziękujemy za przesłanie błędu