Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 17 stycznia. Imieniny: Antoniego, Henryki, Mariana
04/04/2018 - 10:15

Julka Stanek kocha muzykę i gimnastykę artystyczną. Sądeckie Młode Talenty (GŁOSOWANIE PÓŁFINAŁOWE ZAKOŃCZONE)

Julka Stanek ma osiem lat i już bardzo poważny dylemat – równie mocno jak muzykę kocha gimnastykę artystyczną. Może dlatego właśnie z takim przekonaniem i powodzeniem podbiła serca jury Sądeckich Młodych Talentów wykonaniem piosenki Aleny Tomaszewskiej „Jestem kotem”. Przecież wszystkim wiadomo, że koty słyną ze zręczności i gibkości.

- Zaczęłam śpiewać jak miałam trzy latka i od tego czasu ćwiczę też gimnastykę. Cały czas uczę się śpiewu, ale nie mam na to aż tak dużo czasu, bo cały czas trenuję gimnastykę. Bardzo lubię słuchać popu. W przyszłości chciałabym zostać profesjonalną gimnastyczką , może trenerką albo piosenkarką taką jak Margaret – opowiada o sobie Julka, która ma na swoim koncie równie wiele sukcesów jako wokalistka jak i jako gimnastyczka. Przy czym rozmawiając z nami robi szpagat na stojąco.

Zobacz też: Sądeckie Młode Talenty: Anna Szlagowska – komponuje, tworzy i „łapie różne kąty na śpiewanie”

Jeśli chcecie Państwo oddać głos na Julkę Stanek wyślijcie sms o treści: TALENT.20 na numer 7168. Koszt sms 1,23 zł brutto. Warto też dodać, że dochód z głosowania zasili pulę stypendiów artystycznych dla laureatów konkursu. Z jednego numeru telefonu można wysłać tylko jeden sms na danego kandydata. Głosowanie potrwa do 10 kwietnia (do godz. 9:00).

Faworytów głosowania poznacie już dzień później 11 kwietnia podczas naszej wielkiej gali. Wtedy też jury wybierze tych najlepszych z najlepszych.

Chcesz zobaczyć listę wszystkich kandydatów, na których możesz oddać głos? Kliknij i zobacz listę wszystkich 25 półfinalistów.

ES [email protected] Fot.: ES

Jeśli zauważyłeś błąd, zaznacz fragment tekstu zawierający ten błąd.


Dziękujemy za przesłanie błędu