Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 17 stycznia. Imieniny: Antoniego, Henryki, Mariana
04/04/2018 - 09:50

Julia Wincenciak lubi jazz, a jazz kocha ją! Sądeckie Młode Talenty (GŁOSOWANIE PÓŁFINAŁOWE ZAKOŃCZONE)

Utwór „A ja lubię jazz” Agnieszki Kowalczyk dał Julce Wincenciack przepustkę od półfinałów Sądeckich Młodych Talentów. Brzmiała wyjątkowo słonecznie a scenicznej swobody mogą jej pozazdrościć wszyscy.

Zobacz też: Sądeckie Młode Talenty: Maja Matusiak cała jest z muzycznych wibracji jak jej ukulele

Julia Wincenciak ma trzynaście lat, swój wokal szkoli od 9 roku życia. Uczy się śpiewu w Miejskim Ośrodku kultury w Nowym Sączu pod okiem Natalii Zabrzeskiej. Na co dzień słucha piosenek zdecydowanie rockowych. – Mam w glosie charakterystyczną chrypkę i  dlatego właśnie w takich brzmieniach czuje się dobrze.

Zobacz też: Nagrywaliśmy Sądeckie Młode Talenty! Cała sobota z kamerami i światłami sceny [ZDJĘCIA]

Jej niekwestionowaną faworytką wśród artystów jest Adele. Jeśli udałoby się jej zrobić karierę, chce iść taką droga właśnie. W zgodzie ze sobą i z wielką klasą. – Jeszcze nie piszę tekstów sama, ale już powoli się do tego przymierzam. – zaznacza.

Zobacz też: Sądeckie Młode Talenty: Sześcioletnia Emilka Pajor to prawdziwy lew sceniczny!

Od trzech lat uczy się również grać na skrzypcach. Jest uczennicą szkoły muzycznej w Krynicy Zdroju.

Jeśli chcecie Państwo oddać głos na Julię Wincenciak wyślijcie sms o treści: TALENT.25 na numer 7168. Koszt sms 1,23 zł brutto. Warto też dodać, że dochód z głosowania zasili pulę stypendiów artystycznych dla laureatów konkursu. Z jednego numeru telefonu można wysłać tylko jeden sms na danego kandydata. Głosowanie potrwa do 10 kwietnia (do godz. 9:00).

Faworytów głosowania poznacie już dzień później 11 kwietnia podczas naszej wielkiej gali. Wtedy też jury wybierze tych najlepszych z najlepszych.

Chcesz zobaczyć listę wszystkich kandydatów, na których możesz oddać głos? Kliknij i zobacz listę wszystkich 25 półfinalistów.

.ES [email protected] Fot.: ES

Jeśli zauważyłeś błąd, zaznacz fragment tekstu zawierający ten błąd.


Dziękujemy za przesłanie błędu