Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 20 czerwca. Imieniny: Bogny, Rafaeli, Rafała
04/04/2018 - 10:20

Julia Skowron ma 15 lat ale już toruje sobie drogę do nieśmiertelności. Sądeckie Młode Talenty (GŁOSOWANIE PÓŁFINAŁOWE ZAKOŃCZONE)

15-letnia Julia Skowron drogę do półfinałów Sądeckich Młodych Talentów utorowała sobie brawurowym i bardzo klimatycznym wykonaniem utworu „My Immortal” popularnej grupy Evanescence.

Zobacz też: Sądeckie Młode Talenty: Maja Matusiak cała jest z muzycznych wibracji jak jej ukulele

- Śpiewam od dziecka, ale tak żeby się uczyć, to od półtorej roku korzystając z prywatnych lekcji. Jakie inspiracje? Ogólnie słucham wszystkiego, ale chyba najwięcej rocka. Chociaż nie bardzo się to przekłada na śpiewanie, bo to jednak nie moje klimaty, co do śpiewu. Śpiewam przede wszystkim piosenki, które do mnie przemawiają i mogę się jakoś z nimi utożsamiać – opowiada o swojej muzycznej przygodzie.

Na co dzień jest uczennicą Gimnazjum nr 1 w Nowym Sączu. Czy swoją przyszłość wiąże z muzyką? – Niekoniecznie. Kiedyś marzyłam, żeby w przyszłości zostać piosenkarką albo aktorką, zostać gwiazdą, ale obecnie śpiewam raczej dla pasji – podkreśla.

Zobacz też: Nagrywaliśmy Sądeckie Młode Talenty! Cała sobota z kamerami i światłami sceny [ZDJĘCIA]

Jeśli chcecie Państwo oddać głos na Julię Skowron wyślijcie sms o treści: TALENT.19 na numer 7168. Koszt sms 1,23 zł brutto. Warto też dodać, że dochód z głosowania zasili pulę stypendiów artystycznych dla laureatów konkursu. Z jednego numeru telefonu można wysłać tylko jeden sms na danego kandydata.​ Głosowanie potrwa do 10 kwietnia (do godz. 9:00).

Faworytów głosowania poznacie już dzień później 11 kwietnia podczas naszej wielkiej gali. Wtedy też jury wybierze tych najlepszych z najlepszych.

Chcesz zobaczyć listę wszystkich kandydatów, na których możesz oddać głos? Kliknij i zobacz listę wszystkich 25 półfinalistów.

ES [email protected] Fot.: ES

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcji

Masz ciekawe zdjęcia lub wideo? Przyślij do nas!Dziękujemy za przesłanie błędu


Czerwcowy miesięcznik "Sądeczanin" już w kioskach