Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 23 stycznia. Imieniny: Fernandy, Jana, Rajmundy
04/04/2018 - 11:10

Iwona Gałysa zauroczyła słuchaczy wykonaniem francuskiej piosenki. Sądeckie Młode Talenty (GŁOSOWANIE PÓŁFINAŁOWE ZAKOŃCZONE)

Iwona Gałysa podczas konkursu "Sądeckie Młode Talenty" zaprezentowała utwór francuskiej piosenkarki pt. "Je veux", co w języku polskim oznacza "ja chcę". Piękne wykonanie zauroczyło jury, które dało jej zielone światło do kolejnego etapu.

Iwona Gałysa ma 20 lat i mieszka w Zabrzeży. Obecnie studiuje dwa kierunki – logopedię w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Nowym Sączu i wokalistykę jazzową na Akademii Muzycznej w Katowicach.  

- Interesuję się muzyką. Uwielbiam oglądać filmy i czytać książki. Ostatnio zapisałam się na siłownię. To jest takie moje nowe hobby – opowiada z uśmiechem.

Zobacz też Półfinaliści konkursu "Sądeckie Młode Talenty" nakręcili teledyski. Poziom jest bardzo wysoki [ZDJĘCIA]

Lubi poznawać nowych ludzi i brać udział w warsztatach wokalnych. W przyszłości chciałaby dalej kształcić się w kierunku muzycznym i nagrać swoją własną płytę. Skończyła I stopień Szkoły Muzycznej w Łącku, w której uczyła się grać na flecie i śpiewać. Udziela się również w scholi parafialnej.

Zobacz też Sądeckie Młode Talenty: rodzinny zespół "Orły". Dziewczęta grają i kochają muzykę góralską

Podczas pierwszego etapu konkursu zaprezentowała utwór "Je veux" zespołu Zaz. Zauroczyła tą piosenką słuchaczy i jurorzy postanowili dać jej zielone światło do kolejnego etapu.

- Wybrałam ten utwór, bo opowiada o tym, żeby być sobą. Nie przejmować się tym, co inni mówią i sądzą na nasz temat. Tylko żeby zawsze słuchać swojego serca. Jest to piosenka bardzo mocna z pięknym przekazem i dlatego bardzo mi się spodobała – wyjaśnia.

Jeśli chcecie Państwo oddać głos na Iwonę Gałysę wyślijcie sms o treści: TALENT.9 na numer 7168. Koszt sms 1,23 zł brutto. Warto też dodać, że dochód z głosowania zasili pulę stypendiów artystycznych dla laureatów konkursu. Z jednego numeru telefonu można wysłać tylko jeden sms na danego kandydata. Głosowanie potrwa do 10 kwietnia (do godz. 9:00).

Faworytów głosowania poznacie już dzień później 11 kwietnia podczas naszej wielkiej gali. Wtedy też jury wybierze tych najlepszych z najlepszych.

Chcesz zobaczyć listę wszystkich kandydatów, na których możesz oddać głos? Kliknij i zobacz listę wszystkich 25 półfinalistów.

.RG [email protected], Fot. RG

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcji


Dziękujemy za przesłanie błędu