Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 23 stycznia. Imieniny: Fernandy, Jana, Rajmundy
04/04/2018 - 11:35

Cantori Kwartet tworzą piękne dziewczyny z anielskimi głosami. Sądeckie Młode Talenty (GŁOSOWANIE PÓŁFINAŁOWE ZAKOŃCZONE)

Chór „CANTORI KWARTET” tworzą cztery osoby. Dziewczęta poznały się w szkole muzycznej. Wszystkie uczęszczają do I Liceum Ogólnokształcącego w Gorlicach.

Podczas konkursu zaśpiewały piosenkę "And So It Goes" Billyego Joela. Dlaczego akurat ten utwór?

- Byłyśmy na warsztatach wokalnych, gdzie nauczyłyśmy się tej piosenki – wyjaśniają. - Ćwiczyłyśmy ten kawałek od kilku tygodni, a tak naprawdę intensywnie kilka dni. 

Dwie z nich próbowały już swoich sił w konkursie „Sądeckie Młode Talenty” w ubiegłym roku. To one właśnie znalazły ogłoszenie na internecie. Poinformowały pozostałe dziewczyny i postanowiły wziąć udział również w tym roku, ale w nieco poszerzonym składzie.

Zobacz też Sądeckie Młode Talenty: Bartek gra na fortepianie, Anita śpiewa. Łączy ich muzyka

Ania Róż do Nowego Sącza przyjechała z Biecza – w powiecie gorlickim. Obecnie jest w pierwszej klasie liceum. Marzy o tym, aby w przyszłości mieć fajnego męża i czwórkę dzieci. Interesuje się muzyką i rysowaniem.

- W przyszłości chciałabym studiować architekturę. Mam nadzieję, że uda mi się spełnić to marzenie - mówi.

Zobacz też Półfinaliści konkursu "Sądeckie Młode Talenty" nakręcili teledyski. Poziom jest bardzo wysoki [ZDJĘCIA]


Alicja Wachowicz ma 17 lat. Mieszka w Zagórzanach. Również chodzi do I Liceum Ogólnokształcącego w Gorlicach. Nie zastanawiała się jeszcze, co chce robić po skończeniu szkoły średniej.

- Marzę, aby wspólnie z dziewczynami nagrać kiedyś płytę.

Zobacz też Sądeckie Młode Talenty: Julian Stanny na fortepianie gra od dziecka. Kocha ten instrument


Gabriela Łasak mieszka w Ropicy Polskiej. Jej przygoda ze śpiewem zaczęła się już jak miała sześć lat. W tym wieku po raz pierwszy wystąpiła na ogólnopolskim konkursie „Skowroneczek”. W wolnym czasie lubi grać na fortepianie albo śpiewać. W tym roku zdaje egzamin maturalny. W przyszłości wybiera się na akademię muzyczną do Katowic albo do Krakowa.


Sylwia Kret z Sękowej. Nie ma jeszcze planów, co chce robić po maturze. Interesuje się biologią, chemią, jak również językami obcymi.

Zobacz też Sądeckie Młode Talenty: Hubert Pławecki to młody wirtuoz. Kocha grać na fortepianie

Jeśli chcecie Państwo oddać głos na Cantori Kwartet wyślijcie sms o treści: TALENT.4 na numer 7168. Koszt sms 1,23 zł brutto. Warto też dodać, że dochód z głosowania zasili pulę stypendiów artystycznych dla laureatów konkursu. Z jednego numeru telefonu można wysłać tylko jeden sms na danego kandydata. Głosowanie potrwa do 10 kwietnia (do godz. 9:00).

Faworytów głosowania poznacie już dzień później 11 kwietnia podczas naszej wielkiej gali. Wtedy też jury wybierze tych najlepszych z najlepszych.

Chcesz zobaczyć listę wszystkich kandydatów, na których możesz oddać głos? Kliknij i zobacz listę wszystkich 25 półfinalistów.

RG [email protected], Fot. RG

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcji


Dziękujemy za przesłanie błędu