Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 22 kwietnia. Imieniny: Łukasza, Kai, Nastazji
04/04/2018 - 10:05

Anna Szlagowska: komponuje, tworzy i „łapie różne kąty na śpiewanie”. Sądeckie Młode Talenty (GŁOSOWANIE PÓŁFINAŁOWE ZAKOŃCZONE)

Anna Szlagowska podczas konkursu Sądeckie Młode Talenty zaśpiewała brawurowo znany, wyjątkowo nastrojowy utwór „Jealous” Labirynth i jedno jest pewne – można jej zazdrościć talentu i niesamowitej scenicznej swobody.

Ania ma 17 lat, jest z Nowego Sącza i na co dzień uczy się w drugiej klasie Liceum Katolickiego w Nowym Sączu. – To liceum muzyczne, więc rozwijam się tu również muzycznie. Dodatkowo chodzę na zajęcia, na których uczę się grać na pianinie a  w domu sama uczę się grać na perkusji. Śpiewu uczę się tak na poważnie od pięciu lat.

Zobacz też: Sądeckie Młode Talenty: Sześcioletnia Emilka Pajor to prawdziwy lew sceniczny!

- Jeżdżę również na różne warsztaty po całej Polsce żeby złapać różny kąt widzenia na śpiewanie. Tworzę swoje piosenki, piszę teksty i wydaję je sukcesywnie. Teraz właśnie mam w planie trzy kolejne. Co to znaczy wydać? Nagrać w studio z muzykami i potem udostępnić światu. Na razie myślę bardziej o youtubie, ale już planuję płytę – opowiada o swojej muzycznej pasji.

Dlaczego na castingu Sądeckich Młodych talentów zaśpiewała  akurat „Jealous”? – Bardzo podoba mi się jej tekst. Pierwszy raz jak ja usłyszałam te piosenkę, to pomyślałam: wow, też bym taką napisała, bo dokładnie to samo czuję – śmieje się Ania.

Zobacz też: Uczta dla zmysłów! Poziom? Prawdziwie światowy. Jury nie kryje zachwytu dla Sądeckich Młodych Talentów![WIDEO/ZDJĘCIA]

- Wspieramy córkę nieustannie. Widzimy, że to jej pasja. Czy były u nas w rodzinie talenty muzyczne? Ja trochę grałem w młodości, ale to była zabawa, dziadek grał na skrzypcach. Teraz raczej pełnię rolę organizatora w trakcie wyjazdów i występów niż muzycznego mentora. Czy zostanę menadżerem córki? Nie, chociaż wiem jakbym to zrobił. Ale nie, bo to by była moja droga a córka chce, musi iść własną. I jeśli nawet będzie to zła droga, to każdy krok będzie jej decyzją – mówił  tata Ani, który towarzyszył jej podczas nagrywania teledysku.

Teraz przypomnijmy. Efekty pracy, nagrań naszych utalentowanych muzyków i naszej ekipy filmowej będziecie mogli poznać już – uwaga – 3 kwietnia, kiedy ruszy oficjalne głosowanie SMS. Warto też dodać, że dochód z głosowania zasili pulę stypendiów artystycznych dla laureatów konkursu. Na głosowanie macie czas do 10 kwietnia.

Zobacz też: Nagrywaliśmy Sądeckie Młode Talenty! Cała sobota z kamerami i światłami sceny [ZDJĘCIA]

Jeśli chcecie Państwo oddać głos na Annę Szlagowską wyślijcie sms o treści: TALENT.22 na numer 7168. Koszt sms 1,23 zł brutto. Warto też dodać, że dochód z głosowania zasili pulę stypendiów artystycznych dla laureatów konkursu. Z jednego numeru telefonu można wysłać tylko jeden sms na danego kandydata.​ Głosowanie potrwa do 10 kwietnia (do godz. 9:00).

Faworytów głosowania poznacie już dzień później 11 kwietnia podczas naszej wielkiej gali. Wtedy też jury wybierze tych najlepszych z najlepszych.

Chcesz zobaczyć listę wszystkich kandydatów, na których możesz oddać głos? Kliknij i zobacz listę wszystkich 25 półfinalistów.

Organizatorzy:

                              

Partnerzy:

                              

ES [email protected] Fot.: ES

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcji


Dziękujemy za przesłanie błędu

Miesięcznik Sądeczanin marzec 2019 roku