Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 13 sierpnia. Imieniny: Elwiry, Hipolita, Radosławy
13/05/2019 - 20:00

Sądeckie Młode Talenty. Dominika Stabrawa: jestem szaloną dziewczyną z gitarą!

Dominka Stabrawa awans do półfinałów szóstej edycji konkursu Sądeckie Młode Talenty zagwarantowała sobie brawurowym wykonaniem utworu country „Keep it Lit" Tegan Marie. Czy zjedna nim sobie też serca publiczności?

Dominika Stabrawa ma 12 lat i uczy się w Szkole Podstawowej nr 18 w Nowym Sączu. Śpiewa od najmłodszych lat a od czterech miesięcy kształci się pod okiem Moniki Rębilas. - W ostatnich trzech edycjach Międzynarodowego Młodzieżowego Festiwalu Piosenki Country „Mayflower" miałam przyjemność znaleźć się w gronie finalistów – skromnie mówi o swoich dotychczasowych osiągnięciach tej dziedzinie.

Zobacz też: Kipimy pasją i radością tworzenia! Półfinaliści SMT nagrywają teledyski

12-latka uczestniczyła też w dwóch poprzednich edycjach konkursu Sądeckie Młode Talenty o konkursie wokalistów w Starym Sączu. Jej repertuar to zarazem jej największy konik, czyli muzyka contry. – Bardzo mi się podoba ten rodzaj muzyki i myślę, że coraz częściej będę go śpiewać – podkreśla z przekonaniem. Dziewczynka jej z bardzo muzykalnej rodziny – mama gra na gitarze – nauczyła też grać Dominikę - a tata na flecie.


Dominika uprawia też piłkę ręczną w czasie szkolnych zajęć SKS. Jej kolejna pasja to fotografia. – Jeśli nie zostanę piosenkarką, to chciałabym zostać właśnie fotografem i robić sesje rodzinne.

W szóstej edycji konkursu Sądeckie Młode Talenty głosowanie odbywa się jedynie za pomocą sms. Głosowanie podzielone jest na dwie części. Pierwsza część, która wyłoni 5 Waszych faworytów potrwa od 14 maja do 23 maja do godziny 12. w południe.
By zagłosować na Dominikę Stabrawę wyślij sms o treści TALENT.20 na numer 7168.

Koszt sms 1,23 zł brutto. Warto też dodać, że dochód z głosowania zasili pulę stypendiów artystycznych dla laureatów konkursu. Z jednego numeru telefonu można wysłać tylko jeden sms na danego kandydata. Głosowanie potrwa do 23 maja (do godz. 12:00).

Faworytów głosowania poznacie już dzień później 24 maja podczas naszej wielkiej gali "Sądecki Diament". Druga tura głosowania sms odbędzie się już w dniu wielkiego finału, czyli 24 maja podczas Gali Sądecki Diament w godzinach od 12. do 15 i wyłoni laureata głosujących. Wtedy też jury wybierze tych najlepszych z najlepszych.

Chcesz zobaczyć listę wszystkich kandydatów, na których możesz oddać głos? Kliknij i zobacz listę wszystkich 27 półfinalistów.

ES [email protected] Fot.: ESDziękujemy za przesłanie błędu