Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 15 września. Imieniny: Albina, Lolity, Ronalda
09/07/2019 - 13:00

Telewizja Telbeskid: wszystkie programy dostępne do trzech dni wstecz!

TELBESKID zazwyczaj kojarzy się z telefonami stacjonarnymi, czy internetem domowym. Ale wraz z rozwojem rynku telekomunikacyjnego, firma wdrożyła kolejne, nowatorskie usługi - wirtualne centrale telefoniczne oraz innowacyjny produkt jakim jest TELEWIZJA TELBESKID.

Na czym polega innowacyjność TELEWIZJI TELBESKID? To telewizja plus nowoczesna technologia oraz funkcjonalności nieosiągalne w telewizji satelitarnej czy naziemnej. O TELEWIZJI TELBESKID rozmawiamy z Leszkiem Grucą, dyrektorem zarządzającym Telbeskid.

Czym TELEWIZJA TELBESKID różni się od telewizji satelitarnej czy naziemnej?
-
Najnowsza technologia pozwala nam oglądać tradycyjną telewizję na różnych urządzeniach w dowolnym miejscu - na telewizorze, tablecie czy smartfonie. W domu, parku, ogródkach działkowych na wakacjach w Polsce oraz w całej Europie. Tradycyjna telewizja satelitarna to poważna instalacja w domu (antena, sieć kabli, serwisant, który to podłączy oraz zestroi z satelitą) i jak by precyzyjnie tego nie wykonał, przy większych opadach deszczu czy śniegu przestaje działać. Jest to kosztowna instalacja i często wykonywana do jednego lub dwóch telewizorów w domu (zazwyczaj salon i sypialnia)

TELEWIZJA TELBESKID to takie małe urządzenie, które podpinamy do telewizora kablem HDMI i łączymy z Internetem za pomocą wifi lub kabla internetowego.  Nie potrzebujemy drogiej instalacji i serwisanta. Ponadto możemy podpiąć dodatkowe 3 dekodery do innych telewizorów w domu i proszę, każdy ogląda co chce. Możemy także zabrać ten dekoder na wakacje i wpiąć  do telewizora w pokoju hotelowym, domku wypoczynkowym  czy pensjonacie, bo wszędzie teraz jest dostępna sieć wifi. Lub po prostu możemy ją obejrzeć na smartfonie.

W telewizji Telbeskid wszystkie programy i filmy na wszystkich kanałach są nagrywane i dostępne do trzech dni wstecz.

Wspomniał Pan również o jej funkcjach – co to za funkcje, których nie ma w telewizji satelitarnej czy naziemnej?
- Najważniejsząfunkcją naszej telewizji jest EPG – możliwość cofania dowolnego kanału 3 dni wstecz.  Żadna telewizja satelitarna czy naziemna nie oferuje takiej usługi. Tam musimy oglądać to co jest transmitowane w danej chwili, a jak się spóźnimy na dany serial czy dowolny program, to oglądamy jego koniec. Istnieje jedynie możliwość nagrania na dysk dekodera danego programu ale musimy o tym pamiętać. A kto ma na to czas… W TELEWIZJI TELBESKID wybierasz sobie co chcesz oglądać w danej chwili. Nagrywamy i gromadzimy wszystkie programy, filmy  na wszystkich kanałach trzy dni wstecz.

Odtwarzając coś wstecz możemy też przewinąć reklamy, których tak nie lubimy. Ponadto możesz wyszukać sobie film lub dowolny program który już był wyświetlany i włączyć go od początku lub nagrać i obejrzeć  kiedy indziej. Nagranie przechowywane jest przez 1 miesiąc.

Czy ta funkcja dostępna jest również na smartfonie czy tablecie?
- Oczywiście - wybieramy dowolny kanał telewizyjny i możemy cofnąć  się i włączyć interesujący nas program. Ponadto mogę z funkcji telefonu włączyć to samo na telewizorze.

To naprawdę nowoczesne rozwiązanie - jak można zamówić taką telewizję?
- To bardzo proste - mamy trzy opcje do wyboru:

  • wystarczy zadzwonić  pod numer 18 547 07 07, gdzie nasi doradcy załatwią cała sprawę,
  • można podejść do biura obsługi klienta gdzie właśnie teraz się znajdujemy i odebrać  dekoder,
  • trzecia opcja, bez wychodzenia  z domu - możemy zakupić taką telewizje poprzez sklep internetowy dostępny na stronie telbeskid.pl

Klient ma trzy miesiące na testowanie usługi za jedyne 20 zł miesięcznie i podjęcie decyzji czy pozostawia telewizje czy rezygnuje.

Artykuł sponsorowany

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcjiDziękujemy za przesłanie błędu