Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 28 lutego. Imieniny: Ludomira, Makarego, Wiliany
07/01/2020 - 07:00

Iza Szafrańska w trzy miesiące wydała swoją pierwszą płytę

Pochodząca z Lipnicy Wielkiej Iza Szafrańska nagrała i wydała swoją pierwszą płytę. Zajęło jej to zaledwie trzy miesiące. Jeśli chcecie się dowiedzieć, o czym są jej piosenki, jak wyglądały przygotowania do nagrania płyty i jakie ma plany na 2020 rok, koniecznie posłuchajcie naszej rozmowy.

Znana z takich programów telewizyjnych jak „The Voice of Poland” czy „Must Be The Music” Iza Szafrańska spełniła swojej wielkie marzenie. Kilka tygodni temu wydała swoją pierwszą własną płytę, którą nazwała „Z Bursztynu”.

Czytaj też Iza Szafrańska jak gwiazda z cudownym teledyskiem nakręconym w Lipnicy Wielkiej

- Do tej pory nie mogę w to uwierzyć, bo to jest dla mnie wyjątkowe wydarzenie. Cieszę się, że mogę debiutować z takim właśnie repertuarem – mówi z uśmiechem na twarzy.

Całą płytę skomponował wybitny kompozytor Marcin Partyka. Znajduje się na niej dwanaście pięknych tekstów różnych polskich autorów.

Zobacz też I znowu wszystkich zachwyciła. Nowe, muzyczne wcielenie Izy Szafrańskiej

- Ta płyta jest o miłości. Jest na niej dwanaście różnych historii miłosnych. Każda piosenka jest dla mnie niezwykła i niepowtarzalna i ma swój klimat – wyjaśnia.

Jeśli chcecie się dowiedzieć, o czym są piosenki Izy Szafrańskiej? Która z nich jest jej ulubioną? Jakie plany na 2020 rok ma artystka? Posłuchajcie naszej rozmowy.

RG [email protected] Film K. StachuraDziękujemy za przesłanie błędu

SĄDECZANIN ROKU 2019

Miesięcznik "Sądeczanin" luty 2020