Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 9 maja. Imieniny: Grzegorza, Karoliny, Karola
02/03/2021 - 15:00

Przystojny fryzjer z Nowego Sącza podbija męskim wdziękiem całą Polskę [ZDJĘCIA]

Jak dotąd po koronę najpiękniejszej próbowały sięgać urodziwe dziewczyny z Nowego Sącza. Ten damski monopol na konkursy piękności postanowił przełamać Przemek Wnęk, który zamierza zdobyć tytuł Mistera Polski. Czy mu się uda? Jest już blisko. Właśnie znalazł się w finale konkursu.

Czytaj też Ależ one są piękne! Dziewczyny z Nowego Sącza szturmują Instagram [ZDJĘCIA]

Przemek Wnęk idzie po koronę najprzystojniejszego polskiego mężczyzny jak burza. W lipcu dotarł do półmetka konkursu, teraz jest już w finale. Rywalizacja rozegrała się w Warszawie.

- W ścisłej czołówce jest nas dwudziestu czterech. O udział w finale ubiegało się ponad czterdziestu – mówi Wnęk. 

Niestety przez pandemię nie było wielkiego show z udziałem publiczności. Konieczność zachowania sanitarnego reżimu sprawiła, że kandydaci prezentowali się przed jury pojedynczo.

- Najpierw była rozmowa, podczas której trzeba było coś o sobie powiedzieć, między innymi o zainteresowaniach, prezentowaliśmy też sylwetki w samych kąpielówkach, potem, już w garniturach, czekaliśmy na werdykt – opowiada Przemek.  

Wielki finał został zaplanowany na koniec kwietnia w Krakowie. Organizatorzy mają nadzieję, że tym razem będzie to widowisko z udziałem publiczności.

Przemek Wnęk ma dwadzieścia sześć lat i już dowiódł, że potrafi być zdeterminowany w realizowaniu swoich marzeń.

- Skończyłem szkołę gastronomiczną i zdobyłem zawód kelnera. Trochę pracowałem w branży, ale szybko przekonałem się, że to nie jest to, co chciałbym robić – mówił w rozmowie z „Sądeczaninem”. -Poczułem potrzebę, żeby to zmienić. Pomyślałem o barberingu, który stał się teraz bardzo modny. Skończyłem w Warszawie kurs i właśnie minął rok, odkąd się tym zajmuję. Pracuję w salonie fryzjerskim i bardzo to lubię.

Czytaj też Będzie supermodelem? Z Poręby Wielkiej rusza w wielki świat ZDJĘCIA

Wnęk przyznaje, że już od jakiegoś czasu chodziła mu po głowie myśl o modelingu, do którego drogę otwierają organizowane w kraju konkursy Mistera Polski.

- Śledziłem te zmagania w Krynicy i pomyślałem, że warto spróbować. Zachęcali mnie też do tego znajomi.

Kiedy rok temu zgłosił się na casting, odpadł na początku. Ale nie zniechęcił się. Spróbował jeszcze raz. Teraz ma szansę na wygraną.(jagienka.michalik@sadeczanin.info)

Oto najlepsze zdjęcia naszego kandydata na Mistera Polski 2020 kliknij TUTAJ

StronyDziękujemy za przesłanie błędu

SĄDECZANIN ROKU 2020