Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 5 grudnia. Imieniny: Kryspiny, Norberta, Sabiny
14/04/2021 - 12:05

Nie tylko o szczepieniach - rozmawiamy z prezydentem Ludomirem Handzlem

Co zrobi miasto, byśmy oddychali lepszym powietrzem? Jaki jest sposób na to, by miasto było mniej zaśmiecone? Kiedy w Nowym Sączu ruszy wreszcie program masowych szczepień - nie tylko o tym z prezydentem Nowego Sącza rozmawia Tomasz Kowalski.

O co pytałem prezydenta Nowego Sącza Ludomira Handzla?

  • Miniona zima znów pokazała jak fatalnej jakości jest powietrze w Nowym Sączu - co więc zrobi prezydent, by w przyszłym roku oddychało się nam lżej?
  • Mieszkańcy podrzucają odpady gdzie popadnie. Czy jedynym sposobem na przywrócenie porządku są kary?
  • Dlaczego, mieszkając w stolicy regionu, na szczepienia musimy jeździć do Krynicy? Kiedy zaczną się w Nowym Sączu masowe szczepienia?
  • Nowosądeckie MPK jest uratowane, ale czy przyszłości firmy nie zagraża wciąż nieprzejednana niechęć władz Chełmca wobec tworzenia komunikacji aglomeracyjnej?
  • Co prezydent ocenia jako swój sukces w minionym miesiącu, a co jest największym wyzwaniem na najbliższe dni?

Jeśli chcecie Państwo poznać odpowiedzi na te pytania, jakie postawiliśmy prezydentowi Nowego Sącza, obejrzyjcie krótki materiał wideo. (tomasz.kowalski@sadeczanin.info) Wideo: Daniel Szlag.

Nagły atak zimy 14 kwietnia - zaśnieżone drogi Sądecczyzny
Nocna śnieżyca w połowie kwietnia sprawiła, ze na drogi Sądecczyzny znów musiały wyruszyć śnieżne pługi. Pod ciężarem śniegu łamały się drzewa, blokując ruch w wielu miejscach. Fot. Daniel Szlag


Dziękujemy za przesłanie błędu