Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 30 października. Imieniny: Augustyny, Łukasza, Urbana
07/02/2020 - 06:00

Nadchodzi wielki sukces, czyli kilka słów o Sunflowers!

Zespół Sunflowers tworzą młodzi ludzie, którzy oprócz szkoły i studiów mają czas na swoją największą pasję - muzykę. Grają covery, a także własne utwory. Występują przed największymi gwiazdami znanymi w całej Polsce. Wróżymy im wielki sukces!

Zespół Sunflowers powstał we wrześniu 2018 roku temu z inicjatywy Kingi Orzechowskiej. Tworzą go młodzi i utalentowani ludzie, którzy kochają muzykę. Od dłuższego czasu spotykali się, aby pośpiewać i pograć. W pewnym momencie padł pomysł założenia zespołu. Sunflowers wygrał szóstą edycję Sądeckich Młodych Talentów. Od tej pory grupa jest rozpoznawana na terenie całej Sądecczyzny. 

- Graliśmy przed Mateuszem Ziółko, Roksaną Węgiel, a także przed Happysad. Niedawno miała miejsce premiera naszego pierwszego teledysku, a obecnie przygotowujemy się do nagrania drugiego klipu - mówi Aleksandra Woźniak. - Przed koncertem Roxie w Krynicy były nerwy, ale jednocześnie towarzyszyły nam emocje nie do opisania - dodaje. Dziewczynom bez trudu udało się rozgrzać publiczność, dzieje się tak z resztą za każdym razem, kiedy zaczynają grać. 

Współtwórcami sukcesu Sunflowers są niezastąpieni rodzice - najwierniejsi fani zespołu. - Tak naprawdę prawie wszyscy jesteśmy z okolic Nowego Sącza. Jesteśmy ogromnie wdzięczne naszym rodzicom, którzy od lat wożą nas na próby i koncerty, mają anielską cierpliwość i wspierają nas na każdym kroku - mówi Kinga. 

Czytaj także: Sądeckie Młode Talenty: zespół Sunflowers niedawno nagrał singla!

Większość członków zespołu swoją przyszłość planuje związać z muzyką. Jak udaje im się pogodzić wielogodzinne próby z nauką w liceum i studiami? O tym, a także o planowanych koncertach i szczegółach kolejnego teledysku dowiecie się oglądając wideo. 

[email protected], fot. Sunflowers 







Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)