Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 29 lutego. Imieniny: Antoni, Oswalda, Romana
30/05/2018 - 20:10

Agnieszka Dudek, Miss Ziemi Sądeckiej: Ważne, by podążać za marzeniami

W tym roku po raz pierwszy w Nowym Sączu wybierano jednocześnie Miss Małopolski 2018 oraz Miss Ziemi Sądeckiej 2018. Najpiękniejszą Małopolanką została 22-letnia Kinga Wawrzyniak z Krakowa, zaś najpiękniejszą sądeczanką 18-letnia Agnieszka Dudek, z Nowego Sącza. Poznajmy nieco bliżej nową Miss Ziemi Sądeckiej 2018.

Agnieszko,  zostałaś Miss Ziemi Sądeckiej 2018. Co  czujesz?
-  Nie wiem, co powiedzieć,  jestem w szoku.  Nie spodziewałam się tego.  Jestem pełna pozytywnych emocji. Było tyle  pięknych dziewczyn,  ćwiczyłyśmy od kwietnia. Nie wiem, co powiedzieć…

Kto Cię namówił do udziału w konkursie?
- Konkurs  Miss Małopolski i Miss Ziemi Sądeckiej  był   moim  pierwszym doświadczeniem, jeśli chodzi o modeling. A na casting trafiłam  za sprawą rodziny i znajomych, którzy zachęcili mnie, abym spróbowała sił. Tak się potoczyło, że  znalazłam się w finale  i zostałam Miss Ziemi Sądeckiej.  Dziękuję  więc  rodzicom, a szczególnie Mamie, że  była  tutaj ze mną.

Jakie są Twoje zainteresowania?
- Chodzę do II Liceum Ogólnokształcącego w Nowym Sączu. Jestem w drugiej klasie o  profilu biologiczno-chemicznym. Interesuję się dietetyką i prowadzeniem zdrowego trybu życia. Wolny czas spędzam w bardzo aktywny sposób. Pływam, biegam. Bardzo dużo się ruszam.

Twoje życiowe credo…
- W życiu ważne jest, aby podążać za marzeniami. Dążyć do nich za wszelką cenę, gdyż mogą się spełnić.  A nawet muszą się spełnić, jeśli będziemy dążyć do nich za wszelką cenę…

Przed Tobą ćwierćfinały w Kozienicach…
- Nie wiem,  co powiedzieć. Jestem bardzo, ale to bardzo szczęśliwa, że poznam wiele osób i zdobędę nowe doświadczenia. To bardzo cenne w życiu.

Miss Ziemi Sądeckiej 2018

Dziękuję za rozmowę, Małgorzata Kareńska fot. aut.Dziękujemy za przesłanie błędu

SĄDECZANIN ROKU 2019

Miesięcznik "Sądeczanin" luty 2020