Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 11 sierpnia. Imieniny: Luizy, Włodzmierza, Zuzanny
16/08/2019 - 10:00

11 pytań do... Marty Mordarskiej

Ile wiecie o Marcie Mordarskiej, radnej Sejmiku Województwa Małopolskiego i dyrektorze małopolskiego oddziału Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych? Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej, sprawdźcie, co odpowiedziała na nasze 11 pytań:
Ulubione miejsce na Sądecczyźnie: 
- To ścieżki rowerowe , które odkrywam razem z moim mężem. Cieszę się , że ich przybywa. Te wyprawy to znakomita okazja do zobaczenia wielu miejsc u nas z bliska. I ciągle okazja by odkryć coś w okolicy tak z bliska.

Ostatnio przeczytana książka:
- To "10 nawyków dobrego życia – stać Cię na więcej" Chrisa Lowneya wydana przez WAM. Genialna lektura na wakacje, polecam dla każdego. Warto pracować nad dobrymi nawykami, które pomogą odzyskać szczęście i satysfakcję.Bo każdy dzień to niepowtarzalna szansa, więc wykorzystaj ją!!!

Ostatnio obejrzany film:
- "Historia Marii”, francuski film z 2014 r. oparty na prawdziwej historii niewidomej i niesłyszącej dziewczynki.  To znakomita ilustracja ludzkiej empatii i pomocy , dzięki której możemy przejść przez każdą, nawet największą trudność.

Niespełnione jeszcze marzenie:
Bardzo chciałabym zatańczyć w naszym ludowym stroju przynajmniej jedną poleczkę z zespołem z Sądecczyzny. Zawsze jako dziewczyna chciałam tańczyć w zespole ludowym, ale tak się nie stało.

Najbardziej boję się: 
- Ludzkiej zawiści, która bywa bardzo destrukcyjna, często niszczy relacje na długo i niepotrzebnie.

Najradośniejsza chwila w życiu:
Bardzo się radowałam wiele lat temu, gdy powiodła się trudna operacja kardiologiczna mojego męża, czekałam na informację od lekarzy no i potem radość była ogromna.

Wzór do naśladowania:
Ważny ślad zostawiła w moim życiu dr Wanda Półtawska. Imponuje mi jej determinacja w realizacji celów , które stawia sobie w życiu. No i w szczególny sposób podkreśla rolę mężczyzny w życiu kobiety i rodziny, o czym dzisiaj tak łatwo wszyscy zapominamy.

Cecha, którą u siebie lubię, cecha, której nie lubię:
Lubię swoją kreatywność w budowaniu nowych projektów i łatwość w nawiązywaniu relacji . Ciągle pracuję nad sobą, by nie szukać zbyt długo w torebce czegoś, co jest potrzebne wśród innych niekoniecznie potrzebnych rzeczy i widzę tu postęp,

Znak Zodiaku:
Lew.

Gdybym wygrała milion złotych:
Jeśli tak by się stało, choć nie gram w ogóle, to pewnie z moją rodziną zrobilibyśmy plan co dalej. To wielka przyjemność się podzielić z innymi tym co mamy, więc pewnie wskazalibyśmy jakiś dobroczynny cel.

Najlepiej odpoczywam przy:
Przy dobrej muzyce, w trakcie jazdy na rowerze, na naszych wspólnych rodzinnych wyprawach, i wtedy, kiedy gotuję dla moich przyjaciół, a oni to zjadają i chwalą.

[email protected]Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)