Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 2 czerwca. Imieniny: Erazma, Marianny, Marzeny
19/05/2021 - 13:00

Zaczęła od sesji. Teraz Izabela Kachniarz walczy o tytuł Miss Małopolski 2021

Już za kilka tygodni czterdzieści pięć pięknych kobiet powalczy w konkursie piękności o koronę i tytuł Miss Małopolski 2021. W tym zacnym gronie znalazła się również piękna sądeczanka Izabela Kachniarz, którą gościliśmy w naszym redakcyjnym studiu.

Izabela Kachniarz, finalistka konkursu Miss Małopolski 2021 pochodzi z Mszalnicy, skończyła 20 lat.

Już w czerwcu powalczy w wielkim finale konkursu piękności o koronę, tytuł najpiękniejszej Małopolanki i o awans do ogólnopolskiego konkursu Miss Polski 2021, którego finał odbędzie się w Nowym Sączu.

- Już od dawna słyszałam o konkursach piękności i oglądałam je w telewizji. Zawsze podziwiałam kobiety, które brały w nich udział. Nigdy jednak nie przyszło mi do głowy, abym ja również kiedyś mogła rywalizować w tego typu konkursie. Moja przygoda z modelingiem zaczęła się od tego, że fotograf Marcin Ferenc zaproponował mi profesjonalną sesję zdjęciową, którą następnie opublikowałam na swoim Instagramie.

Potem kontaktowali się ze mną kolejni fotografowie oraz Beata Orlecka, która również zaproponowała mi pozowanie do zdjęć. To od nich zaczęła się moja kariera. Moi znajomi i bliscy zaczęli mi wtedy podpowiadać, abym spróbowała swoich sił w konkursie piękności, dlatego postanowiłam wysłać zgłoszenie i udało się – wspomina Izabela Kachniarz.

Izabela Kachniarz

Półfinał konkursu Miss Małopolski 2021 w tym roku wyglądał inaczej niż w poprzednich latach, a wszystko przez ograniczenia związanie z epidemią koronawirusa.

- Półfinał trwał dwa dni. Byłyśmy podzielone na kilka grup po sześć osób. Miałyśmy zaledwie pół godziny na zdjęcia, przejście się po wybiegu i zaprezentowanie. Zdjęcia, które zostały zrobione podczas castingu w Krakowie, zostały opublikowane na Facebooku i na Instagramie. W ten sposób internauci mogli głosować na kandydatki. Jedna z nich otrzymała złoty bilet, kilka awansowało do finału decyzją internautów, a pozostałe dzięki głosom jurorów – wyjaśnia.

Izabela Kachniarz

- Było to dla mnie ogromne zaskoczenie i miła niespodzianka, jak dowiedziałam się, że awansowałam do finału konkursu Miss Małopolski 2021. Dla mnie to jest duże wyróżnienie. Ja dla siebie już wygrałam ten konkurs, bo zobaczyłam, że mam wokół siebie naprawdę wspaniałych ludzi. Nawet osoby, które wcześniej nie znałam okazały mi ogromne wsparcie. Otrzymałam mnóstwo wiadomości z gratulacjami. Gdy je czytałam, to wzruszałam się. Ogromne wsparcie daje mi moja rodzina, rodzice, rodzeństwo, moi przyjaciele. Oni są dla mnie najważniejsi, dlatego ogromnie cieszę się, że są ze mnie dumni i motywują mnie – dodaje.

Zachęcamy was do obejrzenia całego wywiadu z finalistką Miss Małopolski 2021 Izabelą Kachniarz. ([email protected] Fot. Marcin Ferenc, Magdalena Gądek)

Zaczęło się od sesji zdjęciowej. Teraz będzie walczyć o tytuł Miss Małopolski
Już za kilka tygodni czterdzieści pięć pięknych kobiet powalczy w konkursie piękności o koronę i tytuł Miss Małopolski 2021. W tym zacnym gronie znalazła się również piękna sądeczanka Izabela Kachniarz, którą gościliśmy w naszym redakcyjnym studiu.


Dziękujemy za przesłanie błędu