Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 28 września. Imieniny: Libuszy, Wacławy, Wacława
14/02/2022 - 14:35

Walentynkowe laurki z dziecięcych wspomnień. Te trafią do wyjątkowych adresatów

Dzień zakochanych to najlepsza okazja do wyrażenia swoich uczuć. Zrobić to można na wiele sposobów: słowami, poprzez śpiew czy taniec, a także za pomocą miłosnych kartek. Walentynkowe laurki od podopiecznych jednego z nowosądeckich przedszkoli trafią do wyjątkowych adresatów.

Jednym w najmilszych wspomnień z dzieciństwa są walentynkowe kartki. Wykonywane ręcznie dzieła miały swój urok i dawały tyle radości – nie tylko osobom obdarowywanym. Symboliczne laurki z serduszkami były wyrazem naszej dziecięcej miłości i uznania. Podopieczni dwujęzycznego przedszkola Sunny Buddies kontynuują tę miłą, walentynkową tradycję.

Ich wyjątkowe, własnoręcznie wykonane laurki trafią jednak do partnerów przedszkola, którzy na co dzień sprawiają, że świat staje się lepszy. Dziecięce kartki trafią do Fundacji Halny Niesie Zdrowie, sądeckich rodzin zastępczych oraz do schroniska w Wielogłowach. Więcej o oryginalnych walentynkowych laurkach opowiedział Konrad Syga, współwłaściciel przedszkola Sunny Buddies. Zobaczcie więcej w materiale wideo. ([email protected], wideo: Daniel Szlag)Dziękujemy za przesłanie błędu