Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 4 grudnia. Imieniny: Barbary, Hieronima, Krystiana
28/03/2023 - 08:00

Rozmowa Dnia: Viola Marcinkiewicz wystąpiła w "Szansie na Sukces". Zachwyciła lidera zespołu TSA [FILM]

Kilka tygodni temu, podziwialiśmy występ Piotra Koniecznego w programie telewizyjnym "Szansa na Sukces", a teraz po sukces do telewizyjnego show poszła pochodząca z Krynicy-Zdroju Viola Marcinkiewicz. 28-letnia wokalistka dała czadu śpiewając piosenkę rockową zespołu TSA. Sądeczanka zachwyciła samego Marka Piekarczyka.

Viola Marcinkiewicz ma 28 lat. Jest wokalistką zespołu O.P.I.U.M., z którym koncertuje na imprezach plenerowych, w klubach i na weselach. Mimo swojego młodego wieku, już wiele razy mogliśmy podziwiać jej występy w znanych programach telewizyjnych takich jak Must Be The Music, The Voice of Poland czy Szansa na Sukces.

Teraz Viola po raz kolejny poszła do telewizji po sukces. Po raz drugi wystąpiła w "Szansie na Sukces", gdzie musiała zmierzyć się z piosenkami rockowymi zespołu TSA, którego liderem jest Marek Piekarczyk. To nie było proste zadanie, bo piosenki tego zespołu nie należą do łatwych, ale sądeczanka świetnie sobie poradziła. Marek Piekarczyk  był zachwycony jej występem i nagrodził ją wyróżnieniem. 

Zobacz też Piotr Konieczny z Nowego Sącza dał czadu w telewizyjnym show. Jego występ zachwycił jurorów [FILM]

Choć nie udało się awansować do finału, to Viola nie rezygnuje z marzeń i już teraz zapowiada udział w kolejnych programach telewizyjnych. 

- Występ w Opolu to moje największe marzenie, które chciałam spełnić idąc do programu „Szansa na Sukces”. Nie udało się tym razem, ale ja i tak dopadnę to Opole. Nie wiem jeszcze jakim sposobem, ale i tak prędzej czy później muszę to zrobić. Determinacja we mnie jest bardzo duża – opowiada z uśmiechem Viola Marcinkiewicz.  

Do trzech razy sztuka. Viola już dwa razy wystąpiła w „Szansie na Sukces” i była bardzo bliska zwycięstwa, więc za trzecim razem na pewno się uda. Trzymamy za nią mocno kciuki, a wszystkich państwa zachęcamy do obejrzenia całej naszej rozmowy przeprowadzonej w redakcyjnym studiu "Sądeczanina". ([email protected] Film D. Wojda)

Zobacz  najpiękniejsze zdjęcia Violki Marcinkiewicz. Kliknij TUTAJ
Masz ciekawe zdjęcia lub wideo? Przyślij do nas!


Dziękujemy za przesłanie błędu