Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 25 września. Imieniny: Aureli, Kamila, Kleofasa
13/01/2020 - 07:00

Popularność, sukcesy i noworoczne plany Łukasza Pławeckiego

Ubiegłorocznym zwycięzcą Plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca Sądecczyzny, którego patronem medialnym jest „Sądeczanin”, został Łukasz "Boom Boom" Pławecki.

Jak sam przyznał popularny „Boom Boom” triumf w plebiscycie Stowarzyszenia Dla Miasta spotkał się ze sporym zainteresowaniem kibiców, czego dali swój pozytywny wyraz.

Zobacz: Patronat "Sądeczanina": głosujemy na Najpopularniejszego Sportowca Sądecczyzny

- Co ciekawe, nie raz jak coś udało mi się wygrać, to miałem pewną ilość podziękowań. Teraz pewnym wyznacznikiem są social media i zawsze mam tam jakieś wpisy oraz komentarze. Jednak to, co było po plebiscycie przebiło niejedno moje zwycięstwo sportowe - podkreślił Łukasz Pławecki.

Czy ten triumf wpłynął w jakiś sposób na jego karierę? Jakie plany ma na rozpoczęty niedawno 2020 rok? O tym wszystkim rozmawialiśmy podczas „Rozmowy dnia”.

Zobacz: Tomasz Michałowski o 17 edycji wyboru najpopularniejszego sportowca

Sądecki wojownik nominowany jest również w aktualnej edycji Plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca Sądecczyzny, a trzeba przyznać ubiegły rok był dla niego udany. „Boom Boom” zdobył dwa tytuły Mistrza Świata w kategorii wagowej do 77 kilogramów.

([email protected]). Film: Krzysztof StachuraDziękujemy za przesłanie błędu

Miesięcznik Sądeczanin - wydanie wrześniowe