Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 28 października. Imieniny: Narcyza, Serafina, Wioletty
06/08/2020 - 07:00

Rozmowa dnia: piękna Kasia Król walczy o koronę i tytuł Miss Małopolski 2020

19-letnia Kasia Król z Limanowej walczy o koronę i tytuł najpiękniejszej kobiety Małopolski. Czy uda jej się zwyciężyć? Przekonany się wkrótce. Już we wrześniu odbędzie się wielki finał konkursu Miss Małopolski 2020. Wszyscy trzymamy za nią mocno kciuki.

Już we wrześniu trzydzieści pięknych kobiet powalczy o koronę i tytuł Miss Małopolski 2020. Wśród nich znalazła się także Kasia Król z Limanowej. Skąd wziął się pomysł aby wziąć udział w tym konkursie?

- Pomysł wziął się z mediów społecznościowych, ponieważ wiele razy rzuciło mi się w oczy ogłoszenie o castingu. Na początku byłam do tego sceptycznie nastawiona, ponieważ bałam się odrzucenia i nie spodziewałam się, że tak daleko uda mi się zajść. W końcu postanowiłam wysłać swoje zgłoszenie i już na drugi dzień otrzymałam odpowiedź, że dostałam się do półfinału. Duży wpływ na moją decyzję miała moja rodzina, rodzice, siostra i chłopak. Bardzo mnie w tym czasie wspierali i jestem im ogromnie za to wdzięczna – mówi Katarzyna Król, finalistka konkursu Miss Małopolski 2020.

Zobacz też Znamy nazwiska finalistek konkursu Miss Małopolski 2020. Która z nich zwycięży?

- Wzięłam udział w konkursie Miss Małopolski, ponieważ uważam, że będzie to dla mnie niezapomniana przygoda, którą zapamiętam do końca życia oraz próba zdobycia nowych doświadczeń i poznania nowych, ciekawych osób – dodaje.

Nasza rozmówczyni kilka miesięcy temu ukończyła szkołę średnią i teraz czeka na wyniki egzaminów maturalnych. Od października chciałaby zacząć studia.

- Bardzo lubię podróżować, zwiedzać świat, poznawać nowe kultury i ciekawych ludzi. W wolnych chwilach jeżdżę na rowerze, ćwiczę i przygotowuję się do tego konkursu – opowiada Kasia Król.

Jeśli chcecie się dowiedzieć jakie zainteresowania ma finalistka Miss Małopolski Kasia Król, jakie marzenia chciałaby zrealizować i jak przygotowuje się do wielkiego finału, koniecznie posłuchajcie naszej rozmowy.

RG r.gajewski@sadeczanin.info Film DS, Fot. K.Król

Rozmowa dnia: piękna Kasia Król walczy o koronę i tytuł Miss Małopolski 2020
19-letnia Kasia Król z Limanowej walczy o koronę i tytuł najpiękniejszej kobiety Małopolski. Czy uda jej się zwyciężyć? Przekonany się już wkrótce. We wrześniu powalczy w wielkim finale konkursu Miss Małopolski 2020. Wszyscy trzymamy za nią mocno kciuki.


Dziękujemy za przesłanie błędu