Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 23 września. Imieniny: Bogusława, Liwiusza, Tekli
04/08/2020 - 07:00

Oliwia Witowska z Tęgoborzy weźmie udział w wielkim finale konkursu piękności

21-letnia Oliwia Witowska, która jest mieszkanką Tęgoborzy, już we wrześniu powalczy o koronę i tytuł najpiękniejszej kobiety w wielkim finale konkursu Miss Małopolski 2020. Czy uda jej się zwyciężyć? Przekonamy się już za kilka tygodni. Wszyscy trzymamy za nią mocno kciuki.

Kilka dni temu dwudziestoosobowe jury wybrało spośród kilkudziesięciu kandydatek, trzydzieści najpiękniejszych kobiet Małopolski, które awansowały do wielkiego finału. Wśród nich znalazła się także Oliwia Witowska z Tęgoborzy. To właśnie ona będzie reprezentować Sądecczyznę w wielkim finale, który już we wrześniu. Skąd wziął się pomysł aby wziąć udział w tym konkursie? To pytanie i wiele innych zadaliśmy Oliwii, która odwiedziła naszą redakcję.

  - Moja rodzina już od najmłodszych lat namawiała mnie do udziału w konkursie piękności ze względu na to, że od zawsze byłam osobą szczupłą i wysoką, a więc miałam predyspozycje – wspomina Oliwia Witowska, finalistka konkursu Miss Małopolski 2020.

Zobacz też Znamy nazwiska finalistek konkursu Miss Małopolski 2020. Która z nich zwycięży?

- Z czasem usłyszałam podobne opinie od osób obcych, co było dla mnie wielkim zaskoczeniem, bo inaczej się reaguje, gdy słyszymy to od członków rodziny, a inaczej od tych, których nie znamy – dodaje.

Na co dzień nasza rozmówczyni studiuje biologię na jednej z krakowskich uczelni. Jakie ma plany na przyszłość?

- Moim celem jest ukończenie studiów i zrobię wszystko, aby tak było. Prawdopodobnie wkrótce rozpocznę drugi kierunek – psychologię. To takie moje małe marzenie, które chciałabym zrealizować. Jeśli zaś chodzi o modeling to na pewno zawsze będzie mi towarzyszył, bo tak naprawdę dopiero się uczę i zdobywam doświadczenie. Jeśli wszystko dobrze się potoczy tak jak to było do tej pory, to w przyszłości poszukam jakiejś dobrej agencji modelek – zdradza nam Oliwia Witowska.

Zobacz też Piękna Zuzanna Twaróg z Nowego Sącza powalczy o koronę i tytuł Miss [WIDEO]

Według niej idealna miss to osoba z pasją oraz wielką wiarą we własne siły i możliwości. Wyróżniająca się swoim charakterem. Ważny jest także wdzięk i energia.

Jeśli chcecie się dowiedzieć jakie zainteresowania ma finalistka Miss Małopolski Oliwia Witowska, jakie marzenia chciałaby zrealizować, jak przygotowuje się do wielkiego finału i czy ma chłopaka, koniecznie posłuchajcie naszej rozmowy.

RG r.gajewski@sadeczanin.info Film DS, Fot. O. Witowska, P. Duda, A. Morawska

Oliwia Witowska z Tęgoborzy powalczy w wielkim finale konkursu piękności
21-letnia Oliwia Witowska, która jest mieszkanką Tęgoborzy, już we wrześniu powalczy o koronę i tytuł najpiękniejszej kobiety w wielkim finale konkursu Miss Małopolski 2020. Czy uda jej się zwyciężyć? Przekonamy się już za kilka tygodni. Wszyscy trzymamy za nią mocno kciuki.


Dziękujemy za przesłanie błędu