Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 5 sierpnia. Imieniny: Emila, Karoliny, Kary
08/06/2021 - 10:20

Od dziecka oglądała konkursy piękności. Teraz sama walczy o koronę Miss [FILM]

Już 20 czerwca czterdzieści pięć pięknych kobiet z całej Małopolski powalczy w konkursie piękności o koronę i tytuł Miss Małopolski 2021. W tym zacnym gronie znalazła się pochodząca z Gorlic Magdalena Rakoczy, którą gościliśmy w naszym redakcyjnym studiu.

Magdalena Rakoczy, która jest finalistką konkursu Miss Małopolski 2021, ma 25 lat i pochodzi z Gorlic. Od sześciu lat mieszka w Krakowie. Jest absolwentką Uniwersytetu Jagiellońskiego. Aktualnie pracuje jako IT rekruter.

- Udział w konkursie piękności jest spełnieniem moich marzeń. Od dawna interesuję się modelingiem i to mnie popchnęło do tego, aby spróbować swoich sił w konkursie Miss Małopolski. Ostatni rok był dla mnie dość żmudny. Dużo czasu spędziłam w domu, dlatego teraz postanowiłaś podjąć nowe wyzwania – wspomina z uśmiechem na twarzy Magdalena Rakoczy.

Już od dziecka oglądałam w telewizji konkursy piękności. O castingu dowiedziałam się z Instagrama, gdzie natrafiłam na profil „Miss Małopolski” i stwierdziłam, że warto spróbować. Wysłałam zgłoszenie i już po kilku dniach otrzymałam informację o zakwalifikowaniu się do kolejnego etapu. Na prośbę organizatorów przesłałam zdjęcia wraz z ankietą i w oparciu o te materiały członkowie jury wyłonili półfinalistki. Potem przyszedł czas na półfinał. W studiu w Krakowie wspólnie z innymi półfinalistkami miałyśmy profesjonalne sesje zdjęciowe i potem było głosowanie. Internauci i członkowie jury wybrali kandydatki, które awansowały do wielkiego finału – dodaje.

Już 20 czerwca Magdalena Rakoczy powalczy w wielkim finale konkursu piękności o koronę, tytuł najpiękniejszej Małopolanki i o awans do ogólnopolskiego konkursu Miss Polski 2021, którego finał odbędzie się w Nowym Sączu. W jaki sposób przygotowuje się do gali finałowej?

- Staram się dbać o swoje zdrowie. Większą uwagę zwracam na dbanie o swój organizm. Zdrowo się odżywiam. Regularnie ćwiczę. Uwielbiam biegać, dlatego staram się to robić jeszcze częściej, aby dbać o swoją kondycję i ciało – wyjaśnia.

Zachęcamy was do obejrzenia całego wywiadu z finalistką Miss Małopolski 2021 Magdaleną Rakoczy. (r.gajewski@sadeczanin.info Fot. Magdalena Rakoczy, Daniel Szlag)

Od dziecka oglądała konkursy piękności. Teraz sama walczy o koronę Miss
Już 20 czerwca czterdzieści pięć pięknych kobiet z całej Małopolski powalczy w konkursie piękności o koronę i tytuł Miss Małopolski 2021. W tym zacnym gronie znalazła się pochodząca z Gorlic Magdalena Rakoczy, którą gościliśmy w naszym redakcyjnym studiu.


Dziękujemy za przesłanie błęduMiesięcznik Sądeczanin sierpień 2021