Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 23 czerwca. Imieniny: Albina, Wandy, Zenona
14/06/2021 - 13:50

Miss Polski 2012 Kasia Krzeszowska zachwyca urodą i kibicuje pięknym sądeczankom

Wkrótce minie dziesięć lat od dnia, w którym pochodząca z Krynicy-Zdroju piękna Kasia Krzeszowska została najpiękniejszą Polką - Miss Polski 2012. O tym jak wyglądały jej początki w modelingu, opowiedziała w naszym redakcyjnym studiu. Udzieliła także cennych rad sądeczankom, które już 20 czerwca powalczą w wielkim finale konkursu Miss Małopolski 2021. Koniecznie posłuchajcie naszej rozmowy.

Wielkimi krokami zbliża się gala finałowa konkursu Miss Małopolski 2021. Już w najbliższą niedzielę (20 czerwca) piękne kobiety wśród których znalazły się również sądeczanki, powalczą o koronę, tytuł najpiękniejszej Małopolanki oraz o awans do ogólnopolskiego konkursu piękności, którego finał odbędzie się w Nowym Sączu. Jak swój start w konkursie piękności wspomina pochodząca z Krynicy-Zdroju piękna Kasia Krzeszowska?

- Wyjście z małych małopolskich miasteczek nie jest łatwe, bo mamy inne przyzwyczajenia, jesteśmy inaczej wychowywane. To nie jest duży świat. To nie jest Warszawa i od razu nie jesteśmy na tyle w tym wszystkim obeznane, aby całą sobą wejść w to wszystko. Nie jesteśmy czasem na to przygotowane, dlatego chwała wam za to, że takie wywiady prowadzicie i próbujecie te dziewczyny w jakiś sposób przygotować, bo mój pierwszy wywiad nie był zbyt imponujący, ale kolejne kroki były już zdecydowanie łatwiejsze. Pierwsza sesja też była dla mnie bardzo stresująca, bo dopiero uczyłam się jak pozować przed fotografem, jak się otworzyć, jak pokazać swoje emocje. Oczywiście jest to kwestia obycia, kwestia lat i ilości wykonanych zdjęć – wspomina Katarzyna Krzeszowska.

Po konkursie Miss Polski, przyszedł czas na kolejne konkursy piękności, w których Kasia Krzeszowska wzięła udział. Kryniczanka reprezentowała Polskę w konkursie Miss World 2013, który odbywał się na Bali. Nie dostała się do półfinału, ale otrzymała wyróżnienie za prezentowaną kreację Ewy Minge. W 2014 wzięła udział w konkursie Miss Supernational 2014, który odbywał się w Krynicy-Zdroju. Odniosła w nim wielki sukces i została IV wicemiss. Potem jeszcze wzięła udział w konkursie Miss Grand International, który odbywał się w Tajlandii.

- Najbardziej stresujący dla mnie był konkurs Miss Supernational, ponieważ odbywał się w Polsce i wszystkie oczy były wtedy skierowane na mnie. Czułam, że muszę jak najlepiej zaprezentować swój kraj. To był dla mnie najtrudniejszy konkurs pod względem presji, natomiast bardzo stresujący, był dla mnie także konkurs Miss World, być może dlatego, że to był pierwszy konkurs zagraniczny i nie wiedziałam czego tam mogę się spodziewać – dodaje.

Piękna Kasia Krzeszowska za pośrednictwem portalu „Sądeczanin” udzieliła rad sądeczankom, które już za kilka dni powalczą w gali finałowej  konkursu Miss Małopolski 2021.

- Dziewczyny! Bądźcie sobą. To jest klucz do sukcesu. Bądźcie otwarte, pozytywne i nie szukajcie problemów, tylko szukajcie rozwiązań. Nawet jak się złamie obcas, to znajdźcie sposób, aby wyjść z tym obcasem w ciekawej formie, tak jak to robią profesjonalne modelki, które mimo swoich upadków zawsze się uśmiechają – zwróciła się do pięknych finalistek Miss Małopolski 2021 Katarzyna Krzeszowska.

Jeśli chcecie się dowiedzieć, czym aktualnie zajmuje się Kasia Krzeszowska, jakie ma plany na przyszłość, koniecznie posłuchajcie naszej rozmowy. ([email protected] Fot. i Film D. Szlag)Dziękujemy za przesłanie błędu