Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 22 marca. Imieniny: Bogusława, Jagody, Katarzyny
14/02/2022 - 22:45

Miłość według przedszkolaków. Walentynkowe porady najmłodszych [WIDEO]

Lizaki i balony w kształcie serduszek to najlepszy znak, że oto nastały Walentynki. Doskonale wiedzą o tym również najmłodsi, którzy mają dla naszych Czytelników garść wyjątkowych, miłosnych porad i zwierzeń.

Co to znaczy kogoś kochać? Czym jest miłość? Kogo najsilniejszym uczuciem darzą przedszkolaki? W poszukiwaniu odpowiedzi na te – wbrew pozorom – trudne pytania udaliśmy do się Przedszkola Galicyjskiego na Gorzkowie.

Najmłodsi udowodnili, że miłość można wyznawać na różne sposoby – także śpiewem. Bardziej doświadczone przedszkolaki opowiedziały przed kamerą o swoich miłosnych podbojach. I chociaż kochać kogoś można przez cały rok, to właśnie Walentynki, 14 lutego, są wyjątkową okazją do przypomnienia najbliższym, że darzymy ich tak wspaniałym uczuciem, jakim jest miłość.

Jeśli wciąż szukacie inspiracji na prezent, dzieci podpowiedzą Wam czym najlepiej obdarować ukochaną osobę. Zobaczcie więcej w materiale wideo. ([email protected], fot. SS, wideo: Daniel Szlag)

Przedszkolaki najlepiej wiedzą, co to znaczy kochać
W dniu zakochanych podopieczni Przedszkola Galicyjskiego opowiadają o miłości i najlepszych prezentach dla osób, które kochamy. (Fot. SS)


Dziękujemy za przesłanie błędu