Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 8 grudnia. Imieniny: Delfiny, Marii, Wirginiusza
21/10/2023 - 08:10

Maciej Zakościelny zamieszka na Sądecczyźnie? Bardzo mu się tutaj podoba [FILM]

Aktor Maciej Zakościelny po raz pierwszy w swoim życiu odwiedził Sądecczyznę. Przyjechał do Starego Sącza, aby podczas Jesiennego Festiwalu Teatralnego przedstawić spektakl pt. „Nic się nie stało”. Sala była wypełniona po brzegi. Sztuka bardzo podobała się wszystkim widzom. Aktor znalazł również chwilę dla portalu „Sądeczanin”. Posłuchajcie naszej rozmowy.

Jesienny Festiwal Teatralny w Starym Sączu powoli dobiega końca. Ostatnie tygodnie były prawdziwą kulturalną ucztą dla miłośników teatru. W starosądeckim "Sokole” mogliśmy obejrzeć wiele świetnych spektakli i spotkać wielu znanych aktorów. Z niektórymi udało nam się porozmawiać i przeprowadzić krótkie wywiady.

Kilka dni temu naszym gościem był Maciej Zakościelny, który jest znany z takich seriali jak „Plebania”, „Na dobre i na złe”, „Samo życie”, „Sfora”, „Kryminalni” czy „Czas honoru”, a także z filmów „Stara Baśń”, „Tylko mnie kochaj”, „Listy do M.2”, „Dywizjon 303. Historia prawdziwa”, a także z trzeciej i czwartej część Kogel-Mogel. Wkrótce zobaczymy go również w piątej części. Film początkiem stycznia trafi do kin.

Podczas wizyty w Starym Sączu, udało nam się porozmawiać z Maciejem Zakościelnym, który jak się okazało, gościł na Sądecczyźnie po raz pierwszy. Aktor zdradził nam, że kiedyś chciałby zamieszkać w Beskidach na południu Polski. Kto wie, może właśnie wybierze nasz piękny region. Zapytaliśmy go, który z seriali i filmów najmilej wspomina.

Aktor opowiedział nam również o spektaklu, który przyjechał przedstawić w Starym Sączu. Tytuł „Nic się nie stało” brzmi bardzo tajemniczo i przypomina słowa słynnej piosenki, którą Polacy śpiewają po przegranym meczu naszej reprezentacji. Posłuchajcie naszej rozmowy.

Chcesz zobaczyć więcej zdjęć Macieja Zakościelnego? Przejdź na kolejne strony... 
Masz ciekawe zdjęcia lub wideo? Przyślij do nas!


Dziękujemy za przesłanie błędu