Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 8 grudnia. Imieniny: Delfiny, Marii, Wirginiusza
23/10/2023 - 13:50

Kacper Kuszewski w Starym Sączu. Polacy pokochali go za rolę Marka Mostowiaka w "M jak miłość" [FILM]

Ludzie znają go między innymi z roli Marka Mostowiaka w serialu „M jak miłość”. Nie wszyscy wiedzą, że to właśnie on użyczył swojego głosu uwielbianej przez dzieci Myszce Miki. O kim mowa? O Kacprze Kuszewskim, który był gościem portalu "Sądeczanin".

W Starym Sączu trwa Jesienny Festiwal Teatralny. Jednym ze spektakli, które mogliśmy obejrzeć w starosądeckim Sokole, był spektakl pod tytułem „Pani Pylińska i sekret Chopina”. Na scenie wystąpiła Joanna Żółkowska i Paulina Holtz, a także Kacper Kuszewski, który jest znany m.in. z roli Marka Mostowiaka w serialu "M jak miłość". Udało nam się z nim chwilę porozmawiać. 

Zobacz też Znany aktor Jacek Lenartowicz w Starym Sączu. Uwielbiają go zarówno dzieci, jak i dorośli

Aktor zdradził nam, w jaki sposób otrzymał rolę w "M jak miłość". I choć od pięciu lat nie gra już w tym serialu, to wciąż jest utożsamiany z Markiem Mostowiakiem. Niestety, nie mamy dobrych wiadomości dla fanów tego serialu. Aktor w rozmowie z naszym portalem zapewnił, że nie planuje w przyszłości wracać do "M jak miłość". 

Kacper Kuszewski opowiedział nam o swoich występach w teatrze, a także o tym, do którego filmu i serialu ma największy sentyment i do którego najczęściej wraca wspomnieniami. Poza aktorstwem zajmuje się również dubbingiem. Mało kto wie, że to właśnie on użyczył swojego głosu uwielbianej przez dzieci Myszce Miki. Zdradził nam również, jak to jest się wcielać w role postaci fikcyjnych, animowanych. 

Zobacz też Dorota Chotecka-Pazura odwiedziła Sądecczyznę. "Nie wyobrażam sobie życia, pracy i związku bez wiary"

Kacper Kuszewski jest wszechstronnie uzdolniony. Nie dość, że jest dobrym aktorem, to jeszcze świetnie śpiewa. Przez dwa lata był wokalistą zespołu "Leszcze". Chcecie dowiedzieć się, jak się czuł na scenie w roli wokalisty i dlaczego zrezygnował z dalszej współpracy z "Leszczami"? Posłuchajcie naszej rozmowy. ([email protected] Film GN)
Masz ciekawe zdjęcia lub wideo? Przyślij do nas!


Dziękujemy za przesłanie błędu