Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 3 grudnia. Imieniny: Hilarego, Franciszki, Ksawery
16/09/2023 - 07:50

Hanna Śleszyńska w Nowym Sączu. Nie uwierzycie, z kim kojarzy jej się nasze miasto [FILM]

Jest świetną aktorką filmową, serialową i teatralną. Telewidzom znana jest m.in. z roli siostry Eugenii Basem z serialu „Daleko od noszy”, gosposi Jadzi z „Rodziny zastępczej” czy pani Irenki z serialu „O mnie się nie martw”. O kim mowa? Oczywiście, o znanej i lubianej aktorce Hannie Śleszyńskiej, która jest tak pozytywną osobą, że zawsze wywołuje uśmiech na twarzach osób, które oglądają ją na scenie, w serialu albo filmie. Podczas ostatniej bardzo krótkiej wizyty w Nowym Sączu, aktorka znalazła czas dla portalu "Sądeczanin". Posłuchajcie naszej rozmowy.

Hanna Śleszyńska od kilku lat regularnie co roku odwiedza Sądecczyznę. Przyjeżdża do Nowego Sącza, aby w ramach „Sądeckiej Jesieni Kulturalnej” razem ze swoim teatrem wystawić spektakl. Podczas ostatniej wizyty udało nam się z nią chwilę porozmawiać. Zapytaliśmy, z czym albo z kim kojarzy jej się Nowy Sącz i co pierwsze przychodzi jej na myśl, gdy słyszy słowo „Sądecczyzna”? Odpowiedź was zaskoczy. 

Zobacz też Rozpoczęła się Sądecka Jesień Kulturalna. Do Nowego Sącza przyjadą wielkie gwiazdy 


Aktorka opowiedziała nam również o początkach swojej kariery i o tym, kim chciała być zanim została aktorką. Zdradziła nam również, co zmieniłaby w swoim życiu, gdyby mogła cofnąć czas i co jeszcze chciałaby osiągnąć i zrealizować w przyszłości. Nie mogło również zabraknąć pytania, o jej ulubiony film i serial, w którym grała i do którego ma największy sentyment. Jesteście ciekawi odpowiedzi na te wszystkie pytania? Posłuchajcie naszej rozmowy. 

[email protected] 
Masz ciekawe zdjęcia lub wideo? Przyślij do nas!


Dziękujemy za przesłanie błędu