Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 6 lutego. Imieniny: Amandy, Bogdana, Doroty
21/01/2023 - 10:40

Dzień Babci 2023. Seniorki z Nowego Sącza o najlepszych prezentach od wnuków [WIDEO]

21 stycznia szczególnie pamiętamy o naszych babciach. To wyjątkowe święto jest okazją do pokazania im, jak bardzo ich kochamy. Czego można życzyć babciom i jaki prezent uznają za najlepszy? To zdradziły nam pani Maria i pani Henia z Centrum Seniora.

Zobacz również: TOP 5 pomysłów na prezent dla babci. Pomysły na trafiony prezent

Czego można życzyć babciom w dniu ich święta? – Babciom to tylko zdrowia – mówi pani Maria z Centrum Seniora w Nowym Sączu. – Szczęśliwych wnuków i długiego życia – dodaje.  

- Moje wnuki to by mi życzyły, żebym dalej sobie wyjeżdżała, żeby aktywnie spędzać czas, nie siedzieć w domu – zauważa z kolei pani Henryka. Seniorki z nowosądeckiego centrum przy Jagiellońskiej opowiedziały też o swoich najmilszych wspomnieniach z wnukami.

Jaki jest najlepszy prezent, który można podarować babci? Tutaj nasze rozmówczynie były zgodne. W rozmowie z „Sądeczaninem” potwierdziły, że w Dniu Babci czekają przede wszystkim na odwiedziny wnuków. Chwile spędzone razem z pociechami (młodszymi i starszymi) są momentami, które na długo zapadają w pamięci każdej babci.

A jak w tym roku seniorki będą świętować Dzień Babci? Poza spotkaniami z wnukami pani Marysia i pani Henia z Centrum Seniora w Nowym Sączu mają jeszcze jeden świetny plan. Posłuchajcie rozmowy wideo, aby dowiedzieć się więcej. ([email protected]czanin.info, fot. SKS, wideo: MP)Dziękujemy za przesłanie błędu