Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 17 czerwca. Imieniny: Laury, Leszka, Marcjana
01/06/2020 - 07:05

Andre Costa - iluzjonista i mentalista. Czy potrafi czytać w myślach? [WIDEO]

Andre Costa Infante pochodzi z Portugalii. Jest zawodowym iluzjonistą i mentalistą - potrafi czytać w myślach i manipulować umysłem. Specjalnie dla "Sądeczanina" zgodził się zaprezentować swoje nieprawdopodobne umiejętności. W trzeciej części naszej magicznej serii Andre spróbuje zawładnąć moim umysłem. Czy tym razem też mu się uda?

Zajmujesz się nie tylko iluzją i sztuczkami karcianymi, ale również manipulacją umysłem.
- To, co masz na myśli, to mentalizm. Korzystając z dziedzin nauki takich jak psychologia, mnemotechnika czy hipnoza tworzę iluzję dla umysłu. W ten sposób udaję, że czytam w myślach, a tak naprawdę po prostu "czytam" daną osobę. O ludziach wiele mówią gesty, spojrzenie, kierunek patrzenia, a nawet sposób, w jaki siedzą, czyli ułożenie nóg i stóp.

Kogo łatwiej zaczarować - kobietę czy mężczyznę?
- Trudne pytanie. Wydaje mi się, że sztuczki bardziej ciekawią kobiety.

Rozmawialiśmy już o tym, że do Polski przyjechałeś z powodu miłości swojego życia. Czy sztuczki działają także na Twoją dziewczynę?
- Zna się na tym podobnie jak ja, więc ciężko ją zaczarować. Jednak czasem mi się udaje...

Iluzjoniści to zawodowi kłamcy?
- Na pewno umiejętność kłamania jest w naszym zawodzie przydatna, staram się jednak zbytnio jej nie wykorzystywać. 

Czytaj też: Jak on to robi? Iluzjonista Andre Costa pokazał swoje magiczne umiejętności w naszym studio

Jak udało nam się dowiedzieć, Andre nie planuje powrotu do Portugalii. Zamierza działać na terenie całej Polski, a o iluzji myśli poważnie. To nie tylko jego hobby, ale również sposób na życie.

Czym XIX-wieczna magia różni się od obecnej? Co oznacza symbol wytatuowany na ramieniu Andre? I wreszcie - czy posiadasz cechy, które umożliwią ci zostanie profesjonalnym iluzjonistą? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie oglądając nasze wideo. Czy magik odgadł imię, o którym pomyślałam?

[email protected], Film: Daniel SzlagDziękujemy za przesłanie błędu