Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 24 stycznia. Imieniny: Felicji, Roberta, Sławy
08/10/2020 - 13:25

Zrzutka dla podopiecznych schroniska w Wielogłowach uruchomiona!

Możesz już wesprzeć czworonożnych podopiecznych Gminnego Schroniska dla Psów w Wielogłowach. Zgodnie z zapowiedzią uruchomiliśmy dzisiaj zrzutkę. Zbieramy pieniądze na karmę dla psiaków i wszystko to, co jest potrzebne do opieki nad nimi.

Większość psów, które są tam potrzebują nowych kochających właścicieli i domu, w którym będą miały swoje miejsce do spania, pełną smakowitą miskę i opiekę.

Większość z tych zwierzaków nigdy jej nie miała. Większość z nich jest po przejściach.

Do schroniska w Wielogłowach trafiają również psy starsze. Gdy starość zagląda w psie oczy, gdy stają się mniej sprawne, jak ludzie - niedołężne są niejednokrotnie wyrzucane, jak niepotrzebny przedmiot.

Do schroniska w Wielogłowach przywożone są również zguby - psy, które się zerwały się właścicielowi na spacerze ze smyczy, albo wymknęły się niepostrzeżenie z posesji. I tutaj właściciele szukają ratunku.

Zrzutka jest wspólną akcją „Sądeczanina” i Gminnego Schroniska dla Psów w Wielogłowach.

<

Zbieramy pieniądze na to, co w takich placówkach jest niezbędne, co idzie dosłownie „jak woda”.

Zbieramy środki na zakup przez schronisko suchej i mokrej karmy. Niektóre zwierzęta, z racji swoich schorzeń zdrowotnych, które posiadają potrzebują specjalistycznej, droższej karmy. Takie placówki potrzebują na przykład obroży dla zwierząt, potrzebują też pieniędzy na specjalistyczne leczenie czworonogów, a takiego niejednokrotnie te zwierzęta potrzebują.

Nigdy nie zawiedliśmy się na naszych wspaniałych Czytelnikach. Zawsze wykazywali się ogromną hojnością.

Wierzymy, że i tym razem tak będzie. Możemy wspólnie pomóc naszym czworonożnym przyjaciołom i odmienić na lesze ich los. Na to z pewnością zasługują.

A jeśliby któryś z tych podopiecznych znajdzie jeszcze nowy dom i kochających nowych właścicieli to odwdzięczy się tym co może zaoferować. Bezgraniczną psią miłością.

Liczymy na hojność naszych Czytelników!

i.michalec@sadecdzanin.info, fot. Dsz.

One nie powiedzą, bo nie mogą. Z nadzieją w oczach czekają. „Nie kupuj-adoptuj”!
W oczach tych przesympatycznych psiaków, dla których - na razie domem jest Gminne Schronisko w Wielogłowach w gminie Chełmiec widać nie tylko smutek i rezygnację, ale też tli się odrobina nadziei. Na to, że i do nich uśmiechnie się szczęście, że może jutro pojutrze w schronisku pojawi się osoba – nowy właściciel, albo właścicielka, ta jedyna. Ciepła, kochająca zwierzęta, która zabierze Kajtka, Lusię, Lolka do nowego, wymarzonego domu.


Dziękujemy za przesłanie błędu