Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 9 maja. Imieniny: Grzegorza, Karoliny, Karola
11/04/2021 - 18:50

Zobaczcie jak powstaje magiczny ptak w Starym Sączu!

Kto miał okazję dziś korzystać z uroku pogody w okolicy w Starym Sączu, a dokładnie z bezkolizyjnego skrzyżowania dla rowerów pod mostem św. Kingi, ten na pewno zwrócił uwagę na powstający tu właśnie niesamowity mural.

Leżący, choć ciągle żywy ptak. Na razie na podporze mostu są jedynie kontury tego niesamowitego stworzenia i nie ma jeszcze sygnatury autora dzieła. Są natomiast inne szczegóły, które mogą mocno zainteresować wszystkich, którzy chcieliby malować podobne dzieła. Baczniejszy obserwator zobaczy bowiem całą, ponumerowaną siatkę, która pomogła autorowi przenieść projekt z kartki na ścianę, w tak dużym formacie, jak widzimy.

Zobacz też: Żuraw i „dom bez winkla”? Stary Sącz robi się naprawdę magiczny

Chodzi tu przede wszystkim o właściwe zachowanie proporcji i układu ptaka – taka siatka pozwala kontrolować wielkość poszczególnych szczegółów i ich wzajemną korelację mimo osoba malująca nie widzi całości pracy. Nie możemy się już doczekać jak będzie wyglądała gotowa praca i kto jest jej autorem. A Wy? Jak typujecie? (e.stachura@sadeczanin.info Fot.: ES)

Zobaczcie jak powstaje magiczny ptak w Starym Sączu!
Kto miał okazję dziś korzystać z uroku pogody w okolicy w Starym Sączu, a dokładnie z bezkolizyjnego skrzyżowania dla rowerów pod mostem św. Kingi, ten na pewno zwrócił uwagę na powstający tu właśnie niesamowity mural. (Fot.: ES)


Dziękujemy za przesłanie błędu

SĄDECZANIN ROKU 2020