Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 13 czerwca. Imieniny: Antoniego, Gracji, Lucjana
16/05/2024 - 08:00

Znany piosenkarz zakochany na zabój w pięknej miss z Nowego Sącza. Miłość dodaje mu skrzydeł?[WIDEO] [ZDJĘCIA]

Na scenie czuje się jak ryba w wodzie, do tego odnajduje się w każdym repertuarze. Dowodzą tego sukcesy w programach „Mam talent!” czy „The Voice of Poland”. Mateusz Ziółko ciągle pokazuje swoje kolejne muzyczne oblicza. Teraz znowu powrócił do telewizyjnego show „Twoja twarz brzmi znajomo”. To nadzwyczajna, jubileuszowa edycja, w której o zwycięstwo walczą finaliści poprzednich sezonów. Wielką szansę na wygraną ma nasz gwiazdor. Nasz, bo po ślubie z piękną miss Marianną Sokołowską, Mateusz Ziółko został sądeczaninem z wyboru. Czy miłość doda mu skrzydeł w finale programu?

Tego w muzycznym show Polsatu jeszcze nie było!

Zwieńczeniem jubileuszowej, dwudziestej show jest finał, w którym zwycięzcę wybiorą widzowie w głosowaniu.  Przed wielką szansą na wygraną Stanął Mateusz Ziółko. Po dziewięciu odcinkach programu sądecki wokalista  awansował do najlepszej czwórki. Jego rywale to Maria Tyszkiewicz, Mateusz Ziółko, Stefano Terrazzino i Filip Lato.

Czytaj też Olśniewa urodą i talentem. Śpiewająca lekarka spod Limanowej robi furorę w internecie [ZDJĘCIA] 

Powalił jurorów na kolana

Jak dotąd Ziółko przeobraził się między innymi w słynnego Bono z U2, w innym z odcinków  zachwycił jurorów jako Krzysztof Krawczyk i Teddy Swims.

Czy to właśnie sądecki artysta stanie na podium? Wielki finał już 17 maja. O tym, kto wygra zadecydują wyłącznie widzowie. Stanie się tak po raz pierwszy w historii programu.  Głosowanie odbędzie się za pomocą sms-ów.

Muzyczna ryba w wodzie

Mateusz Ziółko na scenie czuje się jak ryba w wodzie, do tego odnajduje się w każdym repertuarze i  ciągle pokazuje swoje kolejne muzyczne  oblicza. W artystycznej branży mówi się o nim, że ma własne muzyczne DNA. Dowodzi tego sukces pierwszego albumu „Na nowo”, który osiągnął status złotej płyty. Największym hitem okazał się utwór „W płomieniach”. Na Spotify został odsłuchany 2,5 miliona razy. Klip do utworu ma ponad 70 milionów odtworzeń w serwisie YouTube.

Czytaj też To prawdziwa sensacja. Doda przyjechała do swojego chłopaka spod Łącka? [ZDJĘCIA] [WIDEO]

Fani kochają jego piosenki

Nowym otwarciem w jego artystycznej drodze stał się utwór „Weź mnie". - To historia zmagającego się z własną tożsamością człowieka, który zagubił na swojej życiowej drodze poczucie prawdy i szuka jej w złych miejscach. W rezultacie traci poczucie bycia kochanym i zdolność odczuwania czystej miłości. Okazuje się, że to co tak często uznajemy za bardzo odległe, nierealne i niedostępne już dla nas, mamy tak naprawdę na wyciągnięcie ręki…w sobie. Wystarczy zawołać szczerze z głębi swojego serca: weź mnie i dać się odnaleźć… miłości – mówił w radiu RMF FM o nowym singlu Mateusz Ziółko.

Dzielę się historią, która dotyka wielu z nas. Często to czego szukamy daleko, w niewłaściwych miejscach jest tak naprawdę cały czas obok nas na wyciągnięcie ręki. Miłość zawsze jest tuż obok… trzeba tylko po nią sięgnąć – pisał Ziółko na Facebooku.

czytaj też Był owinięty tylko w biały ręcznik. Tajemnica noworodka znalezionego w oknie życia w Nowym Sączu 

Z miłości został sądeczaninem z wyboru

Singiel podbił serca fanów. Wkrótce potem ukazało się kolejne nagranie zatytułowane „Vis-à-vis”.  I znowu zaśpiewał o miłości. Pewnie dlatego że Mateusz Ziółko jest szczęśliwie zakochany w Mariannie Sokołowskiej, o której zrobiło się głośno w 2009 roku, gdy otrzymała tytuł Miss Polonii Ziemi Sądeckiej. Para wzięła ślub siedem lat temu. To dla pięknej żony artysta został sądeczaninem z wyboru. Marianna pozostaje w cieniu popularnego męża. Swój moment sławy miała w 2009 roku, kiedy jako osiemnastolatka w konkursie piękności zdobyła tytułu Miss Ziemi Sądeckiej, także  tytuł Miss Publiczności oraz tytuł Miss Fitness Klubu Genesis.

Czytaj też Supergwiazda telewizji z niewielkiej wsi koło Limanowej. Tego nie wiecie o prywatnym życiu Doroty Gawryluk  

Trzymają w tajemnicy jak się w sobie zakochali

Jak się poznali i zakochali, tego para, która ma troje dzieci, nie zdradziła tabloidom. Żona Ziółki od mediów trzyma się z daleka i  rzadko publicznie pokazuje się ze swoim znanym mężem.  Raz zdarzyło jej się z czekać z dziećmi pod warszawskim studiem Dzień Dobry TVN, czym wzbudziła ogromną sensację.

Zbudowała rodzinę, w której artysta czuje się szczęśliwy. - Jestem człowiekiem bardzo emocjonalnym i nie potrafię efektywnie działać, gdy mam bajzel wokół siebie. Po ślubie wyprowadziłem się spod Krakowa. Teraz mieszkamy w Nowym Sączu, gdzie jest bardzo pięknie, ale też wszędzie daleko. Te niedogodności rekompensują mi chwile, kiedy wracam z trasy do domu i mogę usiąść z dzieciakami we własnym ogrodzie – mówił Mateusz Ziółko w jednym z wywiadów.

Co jest w życiu najważniejsze

W tym ogrodzie na osiedlu Zawada, w lecie gra z synami w piłkę. Małżonkowie chętnie zapraszają do siebie znajomych na ogniska. Zimą z kolei lubią posiedzieć w przy kominku, pograć w gry albo na fortepianie. Muzyk ma w piwnicy własne studio nagraniowe, kiedy więc złapie go natchnienie, wystarczy, że zejdzie na dół pisał jeden z plotkarskich magazynów.  

- Najważniejsze w życiu jest szczerość bliskich ci ludzi i poczucie miłości, która cię otacza na co dzień. Nigdy nie warto poświęcać rodziny dla czegokolwiek, co sobie w życiu wymarzysz. Jeżeli tak sobie ustalisz priorytety to wszystko inne się poukłada. Ja tak zrobiłem przed laty i to był właściwy wybór – zdradzał Mateusz Ziółko.

- Mateusz jest szczęśliwy, bo wreszcie okazuje się, że warto żyć w zgodzie ze swoimi pasjami i robić to, co się kocha. A jeszcze można się dzielić z innymi! – przytaczał wypowiedź jednego ze znajomych Ziółki serwis pomponik.pl.

To spojrzenie na życiowe priorytety artysty podziela jego piękna żona.

Czytaj też Co ona takiego w sobie ma! Cudowna dziewczyna z Nowego Sącza oczarowała cały świat [ZDJĘCIA][WIDEO]

Najszczęśliwsza żona 

Sądzę, że jestem najszczęśliwszą trzydziestką ever. Mam najwspanialszą rodzinę i najlepszych przyjaciół pod słońcem! -napisała na Instagramie przy okazji zdjęcia z tortem na swoje urodziny. ([email protected]) fot. Instagram

Zobacz najlepsze zdjęcia pięknej żony Mateusza Ziółki. Kliknij TUTAJ

StronyDziękujemy za przesłanie błędu