Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 13 sierpnia. Imieniny: Elwiry, Hipolita, Radosławy
14/11/2019 - 17:50

Zmiany w ratuszu. Przewodnicząca rady miasta ma nową fryzurę

Do tej pory to była burza loków, teraz włosy są proste i gładkie. Iwona Mularczyk, przewodnicząca sądeckiej rady miasta zmieniła fryzurę. Słychać głosy, że wygląda bardzo ładnie.

Iwona Mularczyk ma nową fryzurę

Iwona Mularczyk przeszła ostatnio metamorfozę. W nowej fryzurze pojawiła się po raz pierwszy na nadzwyczajnej sesji rady miasta. Do tej pory to była burza loków, teraz włosy są proste i gładkie. - Wygląda naprawdę bardzo ładnie - komentuje jeden z radnych.

Czytaj też Fani byli w szoku. Katarzyna Zielińska potwornie przeraziła ich swoim wyglądem 

Jak przewodnicząca wyprostowała swoje długie włosy? Czy to zmiana na dłużej czy tylko na chwilę? Wszystko zależy od fryzjerskiej techniki.

- Kręcone włosy da się wyprostować jednorazowo prostownicą - tłumaczy znana sądecka fryzjerka, Marzena Powroźnik . - Trzymają się do pierwszego mycia głowy. Ale jest też keratynowe prostowanie. Taka fryzura trzyma się nawet trzy miesiące. To czteroetapowy proces. Najpierw stosuje się rodzaj peelingu, żeby skórę i włosy oczyścić, potem każdą warstwę nasyca się keratyną. W sumie cały zabieg trwa cztery godziny - dodaje fryzjerka.

[email protected] fot. jm, IMDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)