Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 2 grudnia. Imieniny: Balbiny, Ksawerego, Pauliny
22/10/2020 - 15:55

Złota polska jesień jest najpiękniejsza na Sądecczyźnie

Wreszcie bez deszczu i bez wiatru. Czwartkowa pogoda rozpieszcza nas wysokimi temperaturami, aż trudno nie skorzystać z ostatnich dni października. Zobaczcie, jak jesień rozgościła się na dobre w łabowskich lasach.

Łabowa. Fot. Sądeczanin

Ostatnie dni października rozpieszczają nas piękną aurą. W czwartek termometry wskazywały nawet 20 stopni. Zobacz jaka pogoda będzie w weekend: Zimno w odwrocie. Sądeckie zaleje fala wyczekiwanego ciepła

Złota polska jesień zawitała w progi naszego regionu. Lasy pokryły się całą paletą kolorów. Kiedy liście nie zdążyły jeszcze opaść, widoki w niektórych miejsca zapierają dech w piersiach. Wreszcie przestał padać deszcz i nie wieje już silny wiatr. Sprzyjające warunki pogodowe sprawiają, że trudno jest wysiedzieć w domu.

Łabowa. Fot. Sądeczanin

Łabowskie lasy mienią się różnymi kolorami: od żółtych aż po pomarańczowe i czerwone. W tej gminie lasy stanowią ponad 70% jej terenu i przykuwają uwagę zarówno mieszkańców, jak i przyjezdnych. Kierowcy jeżdżący drogą krajową 75 pomiędzy Nowym Sączem a Krynicą-Zdrojem z pewnością docenią te widoki.

Łabowa. Fot. Sądeczanin

Odwiedźcie Łabową i zobaczcie jak jesień rozgościła się w tutejszych lasach – tutaj znajdziecie ciszę i spokój potrzebne do wypoczynku. Dla tych, co wolą aktywne formy spędzania wolnego czasu polecamy: Najlepsze szlaki Beskidu Sądeckiego: z Łabowej na Halę Łabowską.

Jeśli was również urzekła złota polska jesień na Sądecczyźnie, wysyłajcie nam swoje zdjęcia widoków na adres s.siwulska@sadeczanin.info. (PS)

Polska złota jesień w łabowskich lasach
Widok na pasmo Jaworzyny Krynickiej znad Krzyżu Jubileuszowego w Łabowej zapiera dech w piersiach - cała gmina w zasięgu wzroku i w dodatku piękne, kolorowe lasy. Zobaczcie galerię i wysyłajcie nam swoje zdjęcia.


Dziękujemy za przesłanie błędu