Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 15 lipca. Imieniny: Henryka, Igi, Włodzimierza
29/01/2020 - 17:45

Żegnamy styczeń z Łabową w kalendarzu „Sądeczanina”

Ani się obejrzeliśmy, a już kończy się styczeń nowego roku. I znowu pora zerwać kartkę z kalendarza „Sądeczanina”. Ten nowy, na 2020 zapełniony jest datami sportowych imprez w poszczególnych gminach. Na pierwszej, styczniowej stronie, królowała Łabowa.

W tym roku przewodnim tematem kalendarza jest sport na Sądecczyźnie. Na każdej z kart można znaleźć informacje  o znakomitych imprezach rekreacyjnych. Na tej pierwszej, styczniowej, króluję gmina Łabowa, która zaprasza na dwie imprezy, jakie odbędą się w lutym.

XV Zawody Narciarskie o Puchar Wójta Gminy Łabowa Marty Słaby- Kamianna 2020

12 lutego na stoku KamiannaSki odbędą się zawody narciarskie w których wezmą udział dzieci ze szkół podstawowych z terenu Gminy Łabowa. W zawodach weźmie udział ponad 60 dzieci ze szkół w Czaczowie, Maciejowej, Łabowej oraz Nowej Wsi, których sklasyfikowano w 3 kategoriach wiekowych.

Wszyscy uczestnicy narciarskich zmagań otrzymają numery startowe i pamiątkowe dyplomy a najlepsi medale i puchary. Przewidziane są także ciepłe napoje i przekąski.

Stacja narciarska KamiannaSKI to idealne miejsce do przeprowadzenia zawodów oraz nauki jazdy na nartach i snowboardzie. Rodzinna, bezpieczna stacja o szerokich trasach zjazdowych pozwala z łatwością stawiać pierwsze kroki oraz doskonalić technikę jazdy.

Organizatorem zawodów jest Gmina Łabowa oraz stacja narciarska KamiannaSki

Kolejna impreza w sportowym kalendarzu to Zawody o Puchar Wójta Gminy Łabowa Marty Słaby w Darts 2020 - ŁabowaDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)