Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 6 lutego. Imieniny: Amandy, Bogdana, Doroty
29/11/2022 - 11:20

To zdarzyło się pierwszy raz! Grał koncert i spadł ze sceny. Skutki są poważne [ZDJĘCIA]

Takie sytuacje zdarzają się niezwykle rzadko i pokazują nam, że nawet podczas grania koncertu może dojść do nieszczęścia. Fani Mroza, podobnie jak i on sam, zapamiętają pewnie na długo jego występ w Krakowie. Jak przyznaje artysta, coś takiego przydarzyło mu się po raz pierwszy.

Mrozu koncertuje w Polsce

Łukasz Mróz jest w naszym kraju bardzo popularnym piosenkarzem. Występujący jako „Mrozu” artysta ma na swoim koncie już wiele hitów. Wystarczy tutaj wymienić m.in. „Miliony monet”, „"Nic do stracenia", "Bo jak nie my, to kto", czy "Aura".

Nie może zatem dziwić, że jego koncerty przyciągają tłumy fanów. Niedawno ruszył w trasę „Lecimy za daleko”, w czasie której oprócz znanych utworów, możemy usłyszeć też piosenki z jego najnowszej płyty.

Wypadek podczas koncertu Mroza

W weekend Mrozu koncertował w Krakowie. Miały się tam odbyć jego dwa koncerty. Niestety, ten drugi nie doszedł do skutku. Wszystko przez wypadek, do jakiego doszło pierwszego dnia. Artysta opisał wszystko w mediach społecznościowych. Jak sam przyznaje, „petarda” była tak duża, że poleciał za daleko. Coś takiego przytrafiło mu się po raz pierwszy od 13 lat, a więc od kiedy koncertuje.

- Podczas wczorajszego bisu, idąc w stronę podestu, na którym grał Adam (nasz klawiszowiec) w pewnym momencie skończyła się scena. Ten manewr wejścia na podest robię zawsze. Tym razem ułożenie sceny było wyjątkowo inne i w dymie, świetle oraz emocjach, które sięgały zenitu lewa noga straciła grunt – opisuje Mrozu.

- Zleciałem paskudnie skręcając staw skokowy. Mogło być gorzej, ale mimo wszystko drugi krakowski koncert musimy przełożyć. Przepraszam, jeśli to Wam pokrzyżowało plany! – czytamy w jego wpisie.

Muzyk dodał również zdjęcie, na którym widzimy, że ma usztywnioną dolną część nogi. Stwierdził także, że ma nadzieję, mimo niedyspozycji, zagrać kolejne koncerty. - Podziękowania dla ekipy ratowniczej z Krakowa oraz ze Szpitala Wojskowego, za sprawną i skuteczną interwencję – zakończył Mrozu swój wpis. ([email protected], fot.: Mariochom, CC BY-SA 4.0, via Wikimedia Commons/ zdjęcie ilustracyjne)

Zdjęcia Mroza zobaczysz na kolejnych stronach

StronyDziękujemy za przesłanie błędu