Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 11 kwietnia. Imieniny: Filipa, Izoldy, Leona
05/03/2021 - 11:00

Zbliża się Dzień Kobiet. Co na prezent?

Kobiety powinny być dla mężczyzn wyzwaniem. Bywają trudne, są bystre i inteligentne. Wiedzą, jak mocno kochać. Posiadanie obok siebie takich kobiet jest prawdziwym przywilejem. Jaki upominek sprawić im z okazji Dnia Kobiet?

Czytaj też: Kobiety Sądecczyzny. Sylwester Rękas o kwartalniku ”Sądeczanin HISTORIA”

Kobiety są piękne, skomplikowane i niezastąpione. Z jakiego prezentu ucieszą się 8 marca? Kwiaty to oczywiście podstawa. Może to być klasyczny bukiet, który jest świetnym pomysłem nie tylko dla ukochanej, ale również dla mamy, siostry, babci czy córki. Kwiaciarnie oferują teraz tzw. flower boxy, czyli kwiatowe kompozycje osadzone w pięknych pudełkach. Prędzej czy później kwiaty uschną – będzie za to można zachować wyjątkowe pudełko i ukryć tam swoje skarby.

W tym dniu warto postawić także na zmysłowy masaż, który można wykonać samemu albo wręczyć ukochanej bon podarunkowy. Podobnie sprawdzą się też wszelkie zabiegi pielęgnacyjne, bony na manicure, pedicure, depilację czy makijaż permanentny. Te przyjemności należą do dość kosztownych, nie każda kobieta może sobie na nie pozwolić. Dlatego małe wsparcie finansowe ze strony mężczyzn na pewno ucieszy niejedną kobietę.

No i oczywiście biżuteria zapakowana w eleganckie pudełeczko to wyjątkowy prezent, który będzie szczególną ozdobą jej kobiecości. Kolczyki, bransoletki, naszyjniki, zawieszki i pierścionki… Naprawdę jest w czym wybierać.

Nie ma lepszego prezentu od tego podarowanego od serca. Pół żartem, pół serio... Dlaczego Dzień Kobiet przypada na 8 marca? Bo kobieta, drodzy panowie, to ósmy cud świata! O tym nie możecie zapomnieć. (k.kos@sadeczanin.info, fot. Pixabay.com)Dziękujemy za przesłanie błędu