Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 9 maja. Imieniny: Grzegorza, Karoliny, Karola
07/01/2020 - 11:25

Zbliża się Dzień Babci i Dziadka. Złóż życzenia w Sądeczaninie!

Dzień Babci (21 stycznia) i Dzień Dziadka (22 stycznia) zbliża się wielkimi krokami. Dzięki nam możesz sprawić najbliższym wyjątkową niespodziankę. Prześlij swoje życzenia, a my opublikujemy je w serwisie Sądeczanin.info i lutowym miesięczniku!

Dzień Babci i Dzień Dziadka to święta, które w kalendarzu mają stałą datę. Dzień Babci świętujemy 21 stycznia (w tym roku wypada we wtorek), a Dzień Dziadka 22 stycznia (w środę). Prezent prosto z serca to najlepsze, co można podarować kochanym dziadkom.

Czas z nimi możecie spędzić w poprzedzający ich święto weekend albo w kolejną sobotę lub niedzielę. W wielu placówkach edukacyjnych - przedszkolach i szkołach - są organizowane uroczyste akademie - dziadkowie dostaną zaproszenie na występ i poczęstunek od swoich wnuków. 

Nie masz pomysłu na wyjątkowy prezent? Wyślij swoje życzenia dla Babci i Dziadka do naszej redakcji, a my opublikujemy je w serwisie Sądeczanin! Wystarczy do poniedziałku 20 stycznia do godziny 12 przesłać je na adres k.kos@sadeczanin.info, wpisując w temacie wiadomości "Dzień Babci i Dziadka".

Wszystkie wiersze i życzenia zostaną opublikowane na naszej stronie. Mogą być one zilustrowane wybraną przez Was grafiką lub zdjęciem. Przypominamy o podpisaniu zdjęć - przynajmniej imieniem. Pamiętaj, że najpiękniejsze prezenty nie mają ceny.

Osoby przesyłające życzenia wyrażają zgodę na ich publikację w serwisie www.sadeczanin.info. (K.K.)Dziękujemy za przesłanie błędu

SĄDECZANIN ROKU 2020