Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 4 kwietnia. Imieniny: Benedykta, Izodory, Wacławy
09/09/2014 - 11:20

Zatrzymaj Muszynę w obiektywie aparatu fotograficznego

Ci, którzy mają w sobie pasję do robienia zdjęć, mogą ją przekuć na ciekawą przygodę z aparatem i zdobyć nagrodę. Taką szansę daje im konkurs fotograficzny organizowany przez Miasto i Gminę Uzdrowiskową Muszyna.
W konkursowej rywalizacji pod hasłem „Muszyna widziana okiem obiektywu” mogą wziąć udział mieszkańcy Muszyny, okolicznych sołectw, goście oraz turyści. Nie ma żadnych ograniczeń wiekowych. O nagrodę mogą zawalczyć zarówno amatorzy jak i profesjonaliści. Co będzie można zatrzymać w obiektywie swojego aparatu?

-Zadanie uczestników konkursu, który organizujemy po raz pierwszy  będzie fotografowanie przyrody, zabytków oraz nowych obiektów infrastruktury znajdujących się na ziemi muszyńskiej. Zależy nam na propagowaniu wśród mieszkańców sztuki robienia zdjęć jako jednej z form artystycznego wyrazu, a jednocześnie jednego z najlepszych środków komunikacji międzyludzkiej. Taki konkurs sprzyja też znajdowaniu magicznych miejsc i podkreślanie charakteru Miasta i Gminy Uzdrowiskowej Muszyna - mówi Iwona Demkowicz z wydziału promocji muszyńskiego magistratu.

Szczegółowe informacje o konkursie, można znaleźć na stronie www.muszyna.pl. Laureatów najlepszych prac poznamy 28 października podczas uroczystego wręczenia nagród w Muzeum Regionalnym Państwa Muszyńskiego.

Jak dodaje Iwona Demkowicz konkurs to także doskonałe narzędzie promocyjne dla Muszyny i jej okolic. Najlepsze fotografie nie tylko trafią na wystawę do muszyńskiego muzeum. Będą także wykorzystane w regionalnych katalogach i folderach. Jeśli tylko uda się pozyskać środki, być może uda się wydać piękny album.

(mika)
Fot: Mirosław Hobora, hobora.pl
 


Dziękujemy za przesłanie błędu