Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 13 kwietnia. Imieniny: Artemona, Justyny, Przemysławy
25/02/2021 - 08:20

Zamiast mleka wolą trawę. Te sądeckie koty mogą podbić internet [WIDEO]

Koty, psy, świnki morskie, żółwie… zabawne filmy z ich udziałem biją w sieci rekordy popularności. Jak Sądecczyzna długa i szeroka na pewno nie brakuje zwierzaków, które swoimi wyczynami doprowadzają nas do serdecznego śmiechu. Dlatego zachęcamy do uwiecznienia takich chwil na nagraniach. Łapcie za kamery czy komórki i nagrywajcie to, co wyprawiają wasi pupile. Pierwszy filmik już do nas dotarł. - Ach jaka ta trawa jest dobra i zdrowa - zdają się mówić te dwa kociaki.

Zobacz też Szalony kot z Nowego Sącza wariuje na Dzień Kota [WIDEO]

Nasze pierwsze sądeckie  filmowe gwiazdy to Węgielek i Julek, kot z trzema łapkami.  To pupile pani Grażyny.   Zamiast popijać mleko,  wcinają trawę.

- Ach jaka jest dobra i zdrowa – dają do zrozumienia kociaki.  

Zabawne filmy ze zwierzętami lubią oglądać wszyscy.  Na YouTube i  w mediach społecznościowych zyskują miliony odsłon. Nagrajmy więc  wielką, sądecką kolekcję.  

Oglądanie takich nagrań to przyjemność. Poprawia samopoczucie i usprawnia działanie mózgu. Ci, którzy oglądają takie filmiki odczuwają dużo mniej lęku, smutku, zdenerwowania i poczucia winy, a więcej energii, radości i nadziei –  przekonują psycholodzy.

Zachęcamy do przesyłania zabawnych zdjęć i filmików z pupilami, które będziemy pokazywać  na łamach „Sądeczanina”. To mogą być i koty i psy i chomiki, świnki morski i nie tylko.

Czytaj też Jeden pies i dwa serca. Wyszła z tego wojna w sądeckim schronisku dla zwierząt 

Napiszcie  o swoim ulubieńcu. Jak się wabi, jakie ma przyzwyczajenia, może oprócz filmiku zdarzyła się jakaś zabawna historia? Filmy proszę przesyłać na adres jagienka.michalik@sadeczanin.infoDziękujemy za przesłanie błędu