Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 18 kwietnia. Imieniny: Apoloniusza, Bogusławy, Goœcisławy
26/10/2021 - 09:50

Wyszły na jaw wielkie tajemnice słynnej milionerki Instagrama Oli Nowak

Ma zaledwie dwadzieścia pięć lat i jest topową blogerką modową, influencerką oraz youtuberką. Jej profil na Instagramie obserwuje ponad milion osób. Na YouTube, dwa miliony. Rozpisują się o niej największe tabloidy i plotkarskie portale. Ola Nowak z Nowego Sącza wyrosła na wielką gwiazdę Internetu. Ta sława ma jednak swoje blaski i cienie.

czytaj też Najpierw była miłość, ślub i wielkie szczęście. Potem przyszła do nich śmierć

Nasza gwiazda z Nowego Sącza jakiś czas temu znalazła się w czołówce rankingu najbardziej wpływowych ludzi w sieci, obok takich gwiazd jak Robert Lewandowski oraz słynny youtuber Friz.  Ostatnio trafiła na „Listę Plotka”.  Serwis, który rozpisuje się o najbardziej znanych polskich celebrytach rzucił wyzwanie uchodzącym za gwiazdy Internetu influencerom. Muszą wyjawić swoje największe sekrety. Do wyzwania stanęła Ola Nowak, która zmierzyła się z  ciemną stroną  swojej sławy.

 - To hejt,  negatywne komentarze i dużo pracy, której nikt nie widzi – wylicza. - Każdy myśli, że nic nie robisz, że tak naprawdę tylko leżysz, pachniesz i przysyłają ci pieniądze na konto.

Co jeszcze musiała zdradzić? Swoje trzy największe grzeszki.  Celebrytka przyznała się do tego, że jest hedonistką. Na czym ów hedonizm polega? Okazało się, że chodzi o… jedzenie. Jej największym przysmakiem jest pizza, nie potrafi sobie też odmówić słodyczy. Słynna influencerka nie tylko lubi sobie pojeść. Wyjawiła też, że i na liście słabostek są mocniejsze trunki.

Co jeszcze znalazło się na „Liście Plotka”? Trzy największe obrzydlistwa. -  Dla mnie to zmywanie naczyń – powiedziała Nowak bez namysłu. – Kiedyś miałam krótki epizod jako kelnerka. Kiedy brałam naczynia i widziałam co jest na tych talerzach, bo naprawdę nie wiesz co tam jest, to wolałabym wymyć wszystkie publiczne toalety w Warszawie, bo tam wiem co tam jest – mówiła ze swadą.

Czytaj też Internet oszalał na punkcie Natalii z Sącza. Jej nagranie podbija sieć [WIDEO] 

Co jeszcze brzydzi naszą sądecką celebrytkę? Obgryzanie paznokci i wątróbka. - To zapach i wygląd, w ogóle wszystko – mówiła.

Było też pytanie o zwroty, których nadużywa. Jedno jest na „ch”, drugie na „p”. – wyznała szczerze. - Moja mama na mnie krzyczy:  „taka dziewczynka, a tak brzydko mówi”…  to wynika chyba z tego, że  po prostu długo pracowałam w branży razem  z chłopakami i zawsze mówiło się jakieś obrzydliwe żarty. Chyba tym przesiąknąłem. Nadużywam też zwrotu „naprawdę”.  Dostrzegam to,  kiedy słucham swoich wywiadów. No cóż, trzeba z tym żyć. Naprawdę - dodaje z humorem.

Były też pytania o zalety.  Nowak przyznaje, że jest dobroduszna i  ma dobre serce. Uważa, że  jest też pracowita i uchodzi za  perfekcjonistkę, co stanowi jednocześnie wadę utrudniającą jej pracę, bo wszystko musi być zapięte na ostatni guzik.  

Ola zdradziła też,  na jakie cierpi natręctwa. - To poprawianie włosów i… czyszczenie uszów. -  Zawsze noszę przy sobie trzy patyczki do pielęgnacji moich małżowin. Kiedy mnie coś zdenerwuje,  chodzę po domu i czyszczę uszy. To mnie odpręża. Na liście moich natręctw jest jeszcze ciągłe zamykanie szafek. W moim mieszkaniu nic nie może być uchylone.

Plotek pytał też celebrytkę o największe wady. - Bardzo się wszystkim przejmuje – zdradza. -  Chodzi mi o to,  żeby mój kontent trzymał jakość. Nowe wyzwania bardzo mnie stresują, bo nie wiem, czy ludzie przyjmą to z entuzjazmem, czy też powiedzą, że to beznadziejne.

To cię też zainteresuje Arek z Sącza rozebrał się do naga w Top Model. Szokujące wyznanie [ZDJĘCIA]  

Jak dotąd w sieci zdecydowanie wygrywa entuzjazm dla poczynań słynnej influencerki.  Profil Oli Nowak na Instagramie obserwuje ponad milion osób. Na YouTube, dwa miliony. Rozpisują się o niej największe tablicy i plotkarskie portale. Dziewczyna z niewielkiego Nowego Sącza wyrosła na wielką gwiazdę Internetu  

Nowak musi być w cenie, bo w sieci uchodzi za „numer dwa”- czym pochwaliła się w wywiadzie dla „Faktu”. - Kiedy zaczynałam, wyznacznikiem było dla mnie osiągnięcie stu tysięcy obserwujących osób. Wydawało mi się, że to dużo, bo to więcej niż moje rodzinne miasto,  które ma osiemdziesiąt tysięcy mieszkańców.  A teraz mam milion na Instagramie i prawie dwa miliony na You Tube. I to się cały czas powiększa.  

Ile zarabia? O zarobkach internetowych influencerów krążą legendy. W jednym z wywiadów zdradziła, że stać ją na "przejazdy taksóweczką i może trzy torebki Gucci". Celebrytka musi jednak nieźle prosperować, skoro jakiś czas temu kupiła apartament w stolicy. Biznes prowadzi razem z siostrą Justyną, która robi zdjęcia i jest jej menadżerem.

Jak pisał money.pl Influencerzy o największych zasięgach za opublikowanie na swoim koncie zdjęcia inkasują od 20 do 50 tysięcy złotych. Na jeszcze wyższą zapłatę mogą liczyć po nakręceniu filmu czy kampanii reklamowej dla konkretnej firmy. Najbardziej znani twórcy, obserwowani przez 2-3 mln subskrybentów, zarabiają na tym 30-60 tys. złotych.

Czytaj też Najpierw był sukces w The Voice of Poland, teraz Iza Szafrańska szuka miłości

Źródło najwyższych, a przy tym najbardziej pewnych dochodów stanowią dla influencerów kontrakty z markami podpisywane na dłuższy okres, np. rok. Firmy są skłonne zapłacić grupie znanych influencerów nawet 1,2-1,5 mln złotych za obsługę swoich kanałów w mediach społecznościowych przez określony w umowie czas. ([email protected]) fot. screen TVPDziękujemy za przesłanie błędu