Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 28 października. Imieniny: Narcyza, Serafina, Wioletty
12/05/2020 - 12:20

Wybory Miss Małopolski 2020. Zobacz sylwetki pięknych półfinalistek cz.3

Zobacz piękne półfinalistki konkursu Miss Małopolski 2020 i Miss Nastolatek 2020. Wśród nich są również mieszkanki Nowego Sącza i powiatu nowosądeckiego. Do półfinału awansowało w sumie kilkaset osób. Jakiś czas temu na łamach portalu Sądeczanin zaprezentowaliśmy zdjęcia kilkudziesięciu półfinalistek, a dzisiaj publikujemy sylwetki kolejnych kandydatek, które powalczą o tytuł najpiękniejszej kobiety Małopolski.

Natalia Krzyszkowska / Zabłędza / 167 cm / 20 lat

- Kocham modę, sesje fotograficzne. Od dziecka uwielbiałam jak ktoś robił mi zdjęcia, kochałam się przebierać i pozować. Zostało mi to do dziś. Od 5 lat prowadzę bloga i regularnie biorę udział w sesjach zdjęciowych, współpracuje z fotografami, którzy zawsze mi pomogą i szukają fajnych miejsc na zdjęcia - opowiada Natalia Krzyszkowska.

- Wzięłam udział w wyborach Miss Małopolski, ponieważ myślę, że będzie to niesamowita przygoda i możliwość do sprawdzenia samej siebie. Inspiruje mnie świat, staram się patrzeć i czerpać pomysły z każdej sytuacji i każdego dnia. Moim największym marzeniem jest podróż dookoła świata. Uwielbiam zwiedzać i poznawać nowe miejsca. Chciałabym spotykać ludzi z różnych krajów i poznawać ich kulturę i obyczaje. Zobaczyć zarówno słynne zabytki jak i egzotyczne zakątki świata.

StronyDziękujemy za przesłanie błędu