Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 4 grudnia. Imieniny: Barbary, Hieronima, Krystiana
28/10/2020 - 12:25

Wiktoria walczy ze śmiertelną mukowiscydozą. Na leczenie potrzeba pieniędzy

Chorująca na mukowiscydozę Wiktoria Wielądek potrzebuje pieniędzy na leczenie tej śmiertelnej choroby. Każda złotówka sprawi, że Wiktoria zostanie na tym świecie dłużej.

Wiktoria Wielądek ma 10 lat. Kiedy miała 6 miesięcy zdiagnozowano u niej mukowiscydozę - śmiertelną chorobę niszczącą układ oddechowy i pokarmowy, na skutek wydzielania gęstego śluzu zalewającego płuca oraz trzustkę. Dziewczynka cały czas walczy o każdy dzień swojego życia. Odbywa się to m.in. poprzez codzienne inhalacje, drenaże i oklepywania.

- Patrzę codziennie na Wiktorię i choć wiadomo, że na mukowiscydozę nie ma lekarstwa, chcę zrobić wszystko, by moje dziecko mogło normalnie żyć! Leczenie, odżywki to ogromne koszty. Z całego matczynego serca proszę o pomoc. Każda złotówka sprawi, że Wiktoria zostanie na tym świecie dłużej – mówi prosząca o wsparcie mama dziewczynki.

Pieniądze na leczenie Wiktorii można wpłacać TUTAJ. Liczy się każdy grosz. Pamiętajcie! Dobro wraca. (MP), fot.: siepomaga.plDziękujemy za przesłanie błędu