Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 1 października. Imieniny: Heloizy, Igora, Remigiusza
16/09/2020 - 11:35

Widok tej bramy weselnej mocno was zaskoczy. Mają poczucie humoru!

Takiej bramy weselnej jeszcze nie widzieliście! Sądeczanie raz jeszcze udowadniają, że mają poczucie humoru, które nas nie opuszcza nawet w czasach pandemii.
Fot. Krystyn Szczepanik Foton

Koronawirus, sanepid i testy na COVID-19 - to sformułowania, które przez ostatnie miesiące spędzały sen z powiek wielu osobom. Wzrastająca liczba zakażeń w naszym powiecie utrudniała również nowożeńcom realizację weselnych planów. Kiedy nasz region znajdował się w strefie czerwonej koronawirusa na weselach mogło pojawić się tylko 50 gości, w strefie żółtej 100, a w zielonej 150.

Czytaj także:  Dziesięć topowych imion w Polsce dla dziewczynek i chłopców. Jest nowy ranking

Pary, które w tym czasie zaplanowały najpiękniejszy dzień swojego życia, zmagały się z nie lada trudnościami. Sądeczanie jednak pokazują, że każdą sytuację można obrócić w żart i to całkiem udany. Zdjęcie z wesela podbija sieć. Użytkownicy mediów społecznościowych doceniają wyjątkowe poczucie humoru jakim wykazali się znajomi nowożeńców, którzy przygotowali dla nich oryginalną bramę weselną.

Łóżko na środku drogi, ubrani w maseczki i skafandry pracownicy "Sanepitu" i obowiązkowe testy - to napotkali państwo młodzi, wybierający się w nową drogę życia. Na szczęście testy wyszły "negatif" i para mogła jechać dalej. Ta wyjątkowa brama weselna zapisze się jednak na długo nie tylko w pamięci weselników, ale też internautów, którzy żywo zareagowali na opublikowane przez fotografa zdjęcie.

Zobaczcie, co dla młodej pary przygotowali ich znajomi. (PS) Fot. Krystyn Szczepanik Foton

Fot. Krystyn Szczepanik Foton
Zobacz również: Jesteście wspaniali! Dzięki Wam marzenie pana Mariana Zająca spełni się [FILM]Dziękujemy za przesłanie błędu

Miesięcznik Sądeczanin - wydanie wrześniowe