Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 9 maja. Imieniny: Grzegorza, Karoliny, Karola
09/02/2021 - 22:30

Weź udział w konkursie walentynkowym i wygraj atrakcyjne nagrody!

No tak, znów święto zakochanych. Choć wokół walentynek narosło wiele mitów, druga połówka nie daruje ci, jeśli o nich zapomnisz. Jak zaskoczyć ukochaną osobę i spędzić niezapomniany dzień tylko we dwoje? Weź udział w konkursie organizowanym przez portal i miesięcznik "Sądeczanin" razem z Winnicą Gródek.

Winnica Gródek mieści się w urokliwej miejscowości Zbyszyce, w gminie Gródek nad Dunajcem. Ze wzgórza rozciąga się widok na okolicę Jeziora Rożnowskiego i setki krzewów winorośli. Z okazji zbliżających się walentynek wspólnie przygotowaliśmy dla naszych czytelników konkurs walentynkowy. 

Zasady są proste. Wystarczy polubić stronę "Sądeczanin" i stronę Winnicy Gródek na Facebooku, udostępnić post konkursowy i napisać w komentarzu dlaczego warto odwiedzić winnicę w Zbyszycach.

Czytaj też: Na mroźny spacer do Zbyszyc i uroczej winnicy w Gródku na wzgórzu

Trzy najciekawsze odpowiedzi zostaną nagrodzone ekskluzywnymi winami od partnera naszego konkursu, prosto z pobliskiej winnicy. 

I nagroda: wino białe wytrawne Cuvee Blanc + wino wytrawne różowe Regent Rose
II nagroda: wino białe wytrawne Cuvee Blanc
III nagroda: wino różowe Regent Rose

Na wasze odpowiedzi czekamy do piątku 12 lutego do godz. 12. Wyniki konkursu podamy na naszym fanpage’u w sobotę o godzinie 14.

Uwaga! W konkursie mogą wziąć udział wyłącznie osoby powyżej 18. roku życia.

Regulamin konkursu

Artykuł sponsorowanyDziękujemy za przesłanie błędu

SĄDECZANIN ROKU 2020