Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 14 czerwca. Imieniny: Bazylego, Elizy, Justyny
29/05/2014 - 09:58

Turniej szachowy dla seniorów

W najbliższą sobotę w Klubie Osiedlowym Piast w Nowym Sączu odbędzie się I Szachowy Turniej Seniorów – Seniorski Mat 2014. Udział w turnieju jest bezpłatny i przeznaczony dla osób powyżej 60 roku życia.
Sądecki Ośrodek Interwencji Kryzysowej w Nowym Sączu, Grodzka Spółdzielnia Mieszkaniowa w Nowym Sączu , Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych w Nowym Sączu oraz Stowarzyszenie Sądecki Elektryk organizują I Szachowy Turniej Seniorów-„Seniorski Mat 2014”. Turniej odbędzie się w dniu w sobotę, 31 maja o godz. 9.00 w Klubie Osiedlowym „PIAST” ul. Nawojowska 1. Udział w turnieju jest bezpłatny i przeznaczony dla osób po 60 roku życia.

Turniej ten służy wszechstronnej integracji społecznej osób po 60 roku życia. Jego istotą jest kształtowanie wśród seniorów nawyków do czynnego, kreatywnego spędzania wolnego czasu,

Podczas turnieju zawodnicy pasjonujący się „królewską grą” będą mieli możliwość zaprezentowania swoich umiejętności. Jednak największą radość sprawią wygrane partie i liczne kombinacje przeprowadzone w czasie rund.

Opr. (i)
Fot. SOIK
Dziękujemy za przesłanie błędu