Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 23 października. Imieniny: Edwarda, Marleny, Seweryna
21/06/2020 - 20:55

Trzy opony przebite! Dziesiątki gwoździ leżą na drodze w Marcinkowicach

Marcinkowice, gmina Chełmiec – na drodze w tej miejscowości nasz Czytelnik przebił aż trzy opony w aucie, bo ktoś celowo rozrzucił gwoździe na drodze! Teraz mężczyzna ostrzega przed niebezpieczeństwem innych.

Gwoździe rozsypane są na drodze gminnej od cmentarza w dół aż do stacji PKP. Są ich dziesiątki, jeśli nie więcej, bo poszkodowany po odkryciu uszkodzeń w swoim samochodzie – przebite aż trzy opony! – przeszedł całą drogę na piechotę i zebrał mnóstwo gwoździ, takich, jak te widoczne na zdjęciach, które nam przesłał.

Zobacz też: Wyleciał z drogi, auto zmasakrowane. Co się stało w Powroźniku?

Widać, że ktoś z premedytacją je powyginał. Wiele ich tu jeszcze zostało, bo na drodze jest sporo kałuż i na pewno część leży nadal na ich dnie. Poszkodowany zgłosił to już na policję, bo przecież ta droga prowadzi do zabudowań mieszkalnych i w razie konieczności podjęcia jakiejkolwiek interwencji przez służby ratunkowe może być dramat.

Poszkodowany uważa, że gwoździe mogą być bezpośrednio związane z próbą włamania do siedziby jego firmy położonej nieopodal. Sprawcy prawie wyłamali drzwi, ale wypłoszył ich pracownik, który pełnił nocny dyżur w środku. Teraz poszkodowany ostrzega innych.

ES [email protected] Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)