Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 21 stycznia. Imieniny: Agnieszki, Jarosława, Nory
09/10/2021 - 21:25

Too good to go - nowa apka zapobiegająca marnowaniu żywności

Toogoodtogo to nowa apka (dostępna na iPhony i Androida) w założeniu mająca zapobiegać marnowaniu żywności. Jej sukcesa zależy głównie od restauracji i sklepów spożywczych. W Nowm Sączu, niestety, cieszy się umiarkowaną popularnością.

- Marzymy o świecie bez marnowania jedzenia i walczymy o taki świat kęs za kęsem! Dzięki aplikacji możesz w łatwy sposób zrobić coś dobrego dla planety, dosłownie w trzech kliknięciach - wystarczy, że ściągniesz aplikację, wybierzesz lokal i uratujesz paczkę z lokali i sklepów w okolicy. To, co uratujesz jest niespodzianką w świetnej cenie, a przy okazji jest dobrym uczynkiem dla planety. - tak reklamuje się nowa (działająca już w siedemnastu krajach świata) aplikacja TooGoodToGo, czyli apka z apomocą której możemy kupić znacznie taniej produkty żywnościowe z krótkim terminem spożycia.

Zabawa jest dość wciągająca. Sprawdzasz w aplikacji ile paczek w obniżonej cenie oferują supermarkety, sklepy i knajpy w Twojej okolicy, rezerwujesz paczkę - w ciemno - i odbierasz w wyznaczonych godzinach. (tomasz.kowalski@sadeczanin.info)Dziękujemy za przesłanie błędu