Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 29 lutego. Imieniny: Antoni, Oswalda, Romana
06/10/2019 - 18:20

Też się wybieracie? W Google na potęgę szukamy biletów do USA

Po zapowiedzi zniesienia wiz do USA dla Polaków, także w Małopolsce na potęgę szukamy już biletów na loty do USA. Liczba wyszukiwań w Google tanich biletów do Stanów wzrosła kilkunastokrotnie.

Loty do USA: Polacy szukają już w Google tanich biletów do Stanów bez wiz
Co najmniej pięciokrotnie wzrosła ostatnio liczba wyszukiwań w Google takich fraz jak "bilet USA", "lot USA", czy "loty bilety USA". Rekordy bije hasło "loty USA", wpisywane  w wyszukiwarkę Google kilkadziesiąt razy częściej niż jeszcze w połowie roku.

Skokowo rosnące zainteresowanie lotami do USA w postaci wyszukiwań w Google bezsprzecznie wiąże się z zapowiedziami Donalda Trumpa, prezydenta Stanów Zjednoczonych Ameryki, zniesienia wiz dla Polaków. Sama zapowiedź zniesienia obowiązku wizowego spowodowała taką lawinę wyszukiwań.

Loty do USA: Polacy szukają już w Google tanich biletów do Stanów bez wiz

Można się zatem spodziewać, że jeśli Georgette Mosbacher, ambasador USA w Polsce ma rację i Polakom lecącym do Stanów wizy przestaną być potrzebne od nowego roku 2020, to fraza loty USA poszybuje w niebo, razem z Boeingami LOT, Amercinan Airlines, Aeroflotu i Ukraine International - najtańszej obecnie linii na trasie Warszawa - New York. ([email protected])

Masz swoje zdjęcia z USA? Wyślij je nam na SYGNAŁDziękujemy za przesłanie błędu

SĄDECZANIN ROKU 2019

Miesięcznik "Sądeczanin" luty 2020